به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهیدرجایی، متولیان، معاون وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی در جمع کارکنان نیروگاه شهید رجایی قزوین مردم را برای شرکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برای روز جمعه 11 اسفندماه 1402 دعوت کرد.

متولیان با بیان اینکه یک شور و نشاط عمومی در بین مردم وجود دارد، گفت: انتظار می‌رود که همه آحاد و اقشار مختلف مردم با حساسیت و با درک شرایطی که هم به لحاظ ملی و هم به لحاظ بین‌المللی داریم، زمینه حضور پرشکوهی را برای شرکت در انتخابات فراهم کنند.

وی تاکید کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای کمک می‌کند تا بتوانیم با افزایش مشارکت در انتخابات قدرت نظام جمهوری اسلامی را نشان دهیم و هم اینکه با جدیت تلاش کنیم انتخاب اصلح داشته باشیم. باید تلاش کنیم کسانی را برای مجلس انتخاب کنیم که دغدغه مسائل و مشکلات مردم را داشته باشند و بتوانند هم در قانونگذاری، هم نظارت بر اجرای قانون و هم در انتخاب وزیران کارآمد برای کابینه دولت نقش تاثیرگذار داشته باشند.

وی تصریح کرد: امیدوارم ثمره این حضور و این شوری که با حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای اتفاق می‌افتد را در پیشرفت و پیشبرد جامعه اسلامی خود شاهد باشیم.

گفتنی است در پایان نیز کشاورز مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین نیز به حضور حداکثری در انتخابات اشاره کرد و بیان داشت: انتخابات بارزترین مظهر حضور مردم در پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی است و در مقابل حمله و هجمه بیگانه باید این سنگر را به خوبی حفظ کنیم به همین منظور چگونگی برگزاری انتخابات خیلی مهم است و هر کس، هر کاری که می تواند برای افزایش مشارکت مردم انتخابات باید انجام دهد،به همین منظور هموطنان با حضور در انتخابات وفاداری خود را به نظام اثبات خواهند نمود.