♦️با آغاز فصل تابستان، دور تازه برنامه بازدید خانواده کارکنان از نیروگاه شهید رجایی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، به منظور آشنایی خانواده کارکنان به ویژه فرزندان، با نحوه ی تولید انرژی الکتریکی درنیروگاه و بیان موضوعات مرتبط با الگوی صحیح مصرف برق، روابط عمومی این شرکت اقدام به برگزاری برنامه بازدید خانواده ها از نیروگاه نمود.
🔷️در این برنامه، خانواده ها با حضور در نیروگاه، از اتاق های فرمان نیروگاه های بخار و سیکل ترکیبی و برج های خنک کاری بازدید نموده و از نزدیک با فرآیند تولید برق آشنا شدند.
🔷️در ادامه، پس از اتمام برنامه بازدید، کارکنان به همراه اعضای خانواده خود با شرکت در مسابقه پرتاب دارت به رقابت با یکدیگر پرداخته و توانایی خود را در این رشته ورزشی به نمایش گذاشتند که در ابتدا هریک از شرکت کنندگان، پرتاب های قلق گیری را انجام داده و پس از کسب آمادگی، دارت های خود را برای دریافت امتیاز پرتاب نمودند.
🔷️در پایان پس از بررسی امتیازهای به دست آمده، 3 خانواده با دریافت بالاترین امتیاز، رتبه های اول تا سوم این رقابت را به دست آوردند.
🔷️گفتنی است هرساله با فراخوان دفتر روابط عمومی برای بازدید خانواده ها از نیروگاه، کارکنان علاقمند، اقدام به ثبت نام نموده که با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم، این برنامه در چند نوبت برگزار می شود.

🔷️خانواده های برتر در مسابقه پرتاب دارت:
1- خانواده محسن جعفری
2- خانواده بهزاد کریمی
3- خانواده امیرعلی تورکمان
جهت مشاهده عکسها به بخش گالری عکس در منوی سایت مراجعه فرمایید.مشاهده