به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، ابوالفضل موتابها رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت در آیین دیدار نوروزی با کارکنان، بیان داشت: سال 1402 را در حالی پشت سرگذاشتیم که با مسائل و مشکلات اقتصادی همراه بود؛ مسائلی که با تلاش کارکنان نیروگاه توانستیم از آن، سربلند بیرون آییم و این سال برای خط شکنان صنعت تولید برق کشور سالی پرافتخار رقم خورد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه سال گذشته، شاخص های تولید و عملکرد نیروگاه رو به رشد بود به طوری مقایسه آماری شاخص ها با سال 1401 نشان از بهبود وضعیت عملکرد نیروگاه در حوزه تولید برق، همچنین نیز در سال 1402 توانستیم با کمک همکاران عزیز در همه معاونت های شرکت، رشد 10/ 2 درصدی تولید انرژی الکتریکی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته باشیم.

️موتابها با اشاره به این جمله که باور کنیم یک خانواده هستیم بیان کرد: خانواده بزرگ نیروگاه شهیدرجایی در صورتی موفق خواهد بود و از شرایط سخت با موفقیت عبور خواهد نمود که به این باور برسد و این باور را درک نماید.

ابوالفضل موتابها در ادامه با اشاره به عنوان سال 1403 که سال جهش تولید با مشارکت مردم نام گرفته است، اظهار داشت: انرژی الکتریکی که در نیروگاه تولید می شود، محصولی است که با تکیه بر منابع داخلی است. به طوری که بیشتر قطعات و تجهیزات مصرفی واحدها، ساخت داخل و تنها درصد کمی از قطعات مورد نیاز نیروگاه داخلی نیست که با تلاش صنعتگران کشور می توان امید به تهیه آن در داخل داشت.

وی در ادامه بیان داشت: امیدواریم در سال 1403 نیز همچون سال گذشته بتوانیم با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود و با تلاش متخصصان نیروگاه رشد تولید انرژی الکتریکی داشته باشیم. ابوالفضل موتابها به همین منظور از تمامی همکاران بخش های مختلف برای تلاش و فعالیتشان در سال گذشته تشکر و قدردانی نموده و تقاضا کرد با تلاش در جهت افزایش بهره وری در حوزه های کاری خود وبا اتحاد و انسجام همکاران موجبات دستیابی به هدف کسب عنوان برتر در ارزیابی ها همانند 6 سال سال گذشته رافراهم نمایند.

مدیرعامل نیروگاه در پایان، همراه با تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان، ابراز امیدواری نمود، سال 1403 سالی سرشار از برکات و موفقیت برای کارکنان و خانواده کارکنان باشد.

گفتنی است در طول مراسم، با دعوت از گروه هنری متشکل از نوازندگان سازهای اصیل ایرانی، نواها وآهنگ های شادی به مناسبت آغاز سال نو، میلاد امام حسن مجتبی(ع) و ماه مبارک رمضان، نواخته و اجرا شد که مورد استقبال کارکنان قرار گرفت.