مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی از مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی به دلیل کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد سالانه نیروگاه ها با اهدای لوح تقدیر، تجلیل نمود.

🖋به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، در لوح اهدایی محسن طرزطلب مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی خطاب به علی فرهور مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی آمده است: توسعه و بالندگی صنعت تولید نیروی برق حرارتی کشور و دستیابی به اهداف و تامین زیرساخت های مربوطه، مرهون تلاش و کوشش اثربخش کارکنان متعهد و خدوم شاغل در سطح صنعت است.
بدین وسیله از تلاش های ارزنده جنابعالی،
مدیران و کارکنان آن شرکت در تحقق اهداف و برنامه های راهبردی وزارت نیرو و کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد سال 1398 شرکت های مدیریت تولید برق قدردانی می نمایم. امید است در پرتو عنایات خداوند متعال، در خدمت رسانی شایسته به ملت عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.
❇️در فرآیند اجرای ارزیابی عملکرد نیروگاه های حرارتی، شاخص های مختلف به ویژه شاخص های عمده تولید، از سوی داوران مورد بررسی قرار گرفت که در این میان، نیروگاه شهید رجایی با ارائه مستندات مربوط به رشد شاخص های خود توانست رتبه اول ارزیابی سال 1398 را کسب نماید.
❇️با کسب رتبه اول ارزیابی سال 1398 از سوی نیروگاه شهید رجایی، این سومین مقام برتر در بین نیروگاه های حرارتی کشور است که در 3 سال پیاپی 96، 97 و 98 از سوی این نیروگاه به دست آمده است.
❇️اجرای به هنگام فعالیت های تعمیراتی و بهره برداری مبتنی بر استاندارد تعریف شده، ، انجام اصلاحیه های لازم در واحدهای سیزده گانه با هدف افزایش بهره وری و راندمان واحدها، بهره مندی از تجهیزات و قطعات بومی با تکیه بر ظرفیت دانش و متخصصان داخلی، همراه با توسعه شاخص های آموزشی و توجه به ظرفیت های منابع انسانی، از دلایل موفقیت نیروگاه شهید رجایی در دست یابی به این عنوان است.