وزیر نیرو با اهدای لوح تقدیر از مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی برای کسب عنوان برترین نیروگاه کشور در گذر موفق ازپیک تابستان ۱۴۰۲ تجلیل کرد‌.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی؛ علی اکبر محرابیان، وزیر نیرو، در همایش سراسری مدیران ارشد صنعت آب و برق کشور که در سالن همایش‌های وزارت نیرو برگزار شد،عملکرد نیروگاه شهید رجایی رابعنوان برترین نیروگاه کشور در گذر موفق از پیک تابستان ۱۴۰۲ معرفی و با اهدای لوح سپاس از ابوالفضل موتابها مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی قزوین برای مدیریت و نقش آفرینی وی در‌ دستیابی به این موفقیت قدردانی کرد‌.

در لوح اهدایی وزیر نیرو خطاب به ابوالفضل موتابها مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی آمده است: توسعه و بالندگی صنعت آب و برق ثمره تلاش و کوشش کارکنان و مدیران توانمندی است که دانش و تجربه خود را صرف پویایی و ترفیع این صنعت نموده‌اند.

لذا بدینوسیله از تلاش‌های مجدانه جنابعالی در تحقق اهداف وزارت نیرو تشکر نموده و امیدوارم در پرتو عنایت الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و موید باشید. از خداوند متعال، سلامتی وتوفیق روز افزون شما را خواستارم.

گفتنی است نیروگاه شهید رجایی با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه کارکنان و با انجام به موقع فعالیت‌های تعمیراتی و بهره‌برداری صحیح از واحدهای سیزده‌گانه خود توانست نقش مهمی در استمرار تولید برق، پایداری شبکه سراسری و خدمت به شهروندان در گذر موفقیت آمیز از پیک تابستان امسال ایفا کند.

لازم به ذکر است نیروگاه 2042 مگاواتی شهید رجایی قزوین متشکل از سیزده واحد بخاری و سیکل ترکیبی است که در مجموع، سالانه با تولید بیش از 12 میلیارد کیلووات ساعت انرژی، برق سه ونیم درصد از کل کشور را تأمین می‌کند.