مدیریت و کارکنان نیروگاه شهیدرجایی قزوین با تجمع اعتراضی، جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهیدرجایی، مدیرعامل،مدیران و کارکنان این شرکت ، در پی جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در غزه و حملات وحشیانه به مناطق مسکونی، آموزشی، درمانی و بیمارستانی و … در غزه از محل درب وردی این شرکت تجمع و سپس به سمت نمازخانه نیروگاه بخار حرکت نمودند.

کارکنان این شرکت همچنین با سردادن شعارهای « مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»و … انزجار خود را به جنایت صهیونیست‌ها نشان دادند.

همچنین در پایان مراسم، بیانیه محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی به شرح زیر قرائت شد:

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ .

قرآن کریم آیه ۳۹ سوره حج

به کسانی که جنگ بر آنان تحمیل گردیده، اجازه جهاد داده شده است؛ چرا که مورد ستم قرار گرفته‌اند؛ و خدا بر یاری آنها تواناست.
هفت دهه جنگ و تجاوز رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین آثار زیانباری در منطقه غرب آسیا داشته، که حاصل آن کشته شدن، آوارگی و پناهندگی هزاران فلسطینی از جمله غیرنظامیان بوده است. در روز های اخیر نیز افزایش حملات پی در پی رژیم منحوس به مناطق مسکونی، آموزشی، درمانی و بیمارستانی و … موجی از نگرانی ها و آوارگی را در بین مردم بی پناه غزه و کرانه باختری ایجاد کرده است. این بار روحیه ددمنشی و تجاوزگری رژیم کودک کش صهیونیستی باعث شده، از روی عجز و ناتوانی، علاوه بر تکرار ظلم ها و جنایات و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم فلسطین در غزه و کرانه باختری، جنایتی دیگر از نوع حمله به بیمارستان را مرتکب شود. این رژیم اشغالگر، با حمله به مراکز درمانی، علاوه بر نقض قوانین بین المللی در عدم حمله به مراکز غیرنظامی، سبوعیت و وحشی گری خود را به معرض نمایش جهانی قرار داده و دلهای مسلمانان جهان و حق طلبان را مالامال از کینه، نفرت، بی تابی و انتقام نموده است.

مدیریت و کارکنان شرکت مدیریت تولید برق شهیدرجایی ، ضمن اعلام هم‌دردی و عزا با همه ملت های عدالت جو و حقیقت خواه و ملت های مسلمان به ویژه ملت قهرمان فلسطین، رفتار وحشیانه و ضد حقوق بشری رژیم صهیونیستی در حمله به مراکز درمانی در غزه را محکوم نموده و از نهادهای بین المللی که ادعای دفاع از حقوق بشر دارند، انتظار داریم، ضمن احقاق حق ملت مظلوم و دردکشیده فلسطین به ویژه زنان و کودکان بی پناه، و محکوم نمودن این حملات، جلوی تجاوزگری و زورگویی رژیم صهیونیستی را بگیرند.

نصر من الله و فتح قریب