x
شعار سال

🔶 لزوم فرهنگ سازی در مدیریت مصرف برق

پنجشنبه 13 خرداد 1400
بازدید: 1017 بار

نشستی با محور فرهنگ سازی در مدیریت مصرف آب و برق، با حضوراعضای شورای فرهنگی و امامان جماعت صنعت آب و برق استان قزوین و برگزار شد.
✍🏻 به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی در این نشست، اعضای شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان قزوین بر لزوم اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در حوزه مصرف تاکید نمودند.
✴️ در ادامه، موسی اصلی بیگی دبیر شورای فرهنگی نیروگاه شهید رجایی، رسانه را ابزار مهم برای فرهنگ سازی در حوزه مدیریت مصرف دانست و ارائه گزارش ها و خبرهای این صنعت را با هدف آشنایی شهروندان با مسیر سخت تولید آب و برق، راهکاری برای آگاهی افزایی شهروندان در رعایت الگوی صحیح مصرف، دانست.
❇️ اصلی بیگی با اشاره به پایان فصل تعمیرات در نیروگاه شهید رجایی، از آمادگی کامل این نیروگاه در تولید انرژی الکتریکی خبر داد و گفت: نیروگاه شهید رجایی علی رغم آغاز زودهنگام پیک مصرف برق، از آمادگی کامل برای تولید برق پایدار برخوردار است.
✴️ وی افزود: تولید انرژی الکتریکی از مسیر سختی عبور می کند. از این روی مصرف کنندگان و شهروندان گرامی با رعایت الگوی صحیح مصرف، یاری رسان خدمت گزاران خود در حوزه صنعت تولید برق باشند تا بتوانیم با موفقیت از پیک پرمصرف تابستان عبور کنیم.
✳️ کاهش نزولات آسمانی و گرمای زودهنگام در سال جاری، موجب افزایش مصرف انرژی الکتریکی به ویژه در مناطق گرمسیر کشور شده است.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR