x
شعار سال

🔶 تعمیرات واحد شماره 4 گازی نیروگاه شهید رجایی به پایان نزدیک می شود

پنجشنبه 26 فروردین 1400
بازدید: 794 بار

تعمیرات واحد شماره 4 گازی نیروگاه شهید رجایی که به منظور انجام بازدید محفظه احتراق از مدار تولید خارج شده است به مراحل پایانی خود نزدیک می شود.
✍🏻 به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، بهنام کریمی مدیر امور تعمیرات مکانیک نیروگاه سیکل ترکیبی با اشاره به فعالیت تعمیرات واحد شماره 4 گازی گفت: با آغاز فصل گرما و ضرورت آماده سازی واحدهای نیروگاه برای تولید برق پایدار به ویژه در پیک تابستان، تجهیزات و قطعات واحد شماره چهار گازی سیکل ترکیبی هم از سوی متخصصان تعمیرات مکانیک این نیروگاه در حال تعمیر و سرویس کاری است که این فعالیت ها هم اکنون مراحل پایانی خود را سپری می کند.
❇️ کریمی افزود: انجام به موقع فعالیت های تعمیراتی به همراه اجرای با کیفیت آن، برای حفظ وآمادگی واحدها، وظیفه کارکنان تعمیرات است که در همین رابطه، بازدیداز ژنراتور و انجام انواع تست های مکانیکی و بازدید از بویلر و تجهیزات آن، بخشی از فعالیت هایی است که از سوی کارکنان این امور اجرا شده و یا در حال انجام است.
✴️ کریمی بیان داشت: بازدید و تعویض نازل، بازدید از تجهیزات کمکی، بازدید از قطعات داغ توربین و بازدید و تعویض قطعات محفظه احتراق این واحد از دیگر فعالیت های شاخصی است که از سوی کارکنان تعمیرات مکانیک انجام شده است.
❇️ با پایان فعالیت های تعمیراتی واحدهای نیروگاه شهید رجایی، این نیروگاه آماده تولید برق پایدار در پیک تابستان می شود.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR