x
شعار سال

🔶 اهدای لوح تقدیر دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) به نیروگاه شهید رجایی

شنبه 27 آذر 1400
بازدید: 556 بار

معاون پژوهشی و فناوری و رییس گروه ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با اهدای لوح سپاس، از همراهی نیروگاه شهید رجایی با این دانشگاه تقدیر نمودند.
✍🏻 به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، در لوح اهدایی از سوی مهدی زندیه معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) و سید محمد مهدی ابطحی رییس گروه ارتباط با جامعه و صنعت این دانشگاه آمده است: بدینوسیله تلاش های بی دریغ شما را در همراهی با دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در راستای توسعه ارتباط بین دانشگاه و صنعت ارج می نهیم. امید است در راستای اعتلای اهداف مقدس ایران عزیز هماره موفق و منصور باشید.
✴️ ضرروت بهره گیری از فناوری های نوین در جهت بهبود راندمان واحدهای گازی نیروگاه شهید رجایی موجب شد تا با همراهی این نیروگاه و دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، برای نخستین بار در کشور، 2 دستگاه بالانسینگ فلوی سوخت مایع و گاز واحدهای GEFRAME 9، طراحی و پس از ساخت در این نیروگاه مورد استفاده قرار گیرد.
❇️ اولین همایش ارتباط دانشگاه با صنعت با عنوان تجلیل از پیشکسوتان صنعت استان قزوین، با حضور استادان و صنعتکاران این استان در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد که در این همایش از مدیریت نیروگاه شهید رجایی تقدیر گردید.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR