x
شعار سال

یکصد و هفتاد و نهمین شماره نشریه داخلی نیروگاه شهید رجایی منتشر شد

دو‌شنبه 22 مهر 1398
بازدید: 282 بار

صدو هفتاد و نهمین شماره ی پیک نشر از انتشارات روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی در 8 صفحه منتشر شد.

صدو هفتاد و نهمین شماره ی پیک نشر از انتشارات روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی در 8 صفحه منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، پیک نشر شماره 179 با هدف ترسیم فعالیت های تعمیرات واحدهای سیزده گانه و معرفی رویدادهای فرهنگی و اجتماعی نیروگاه در ماه های مرداد و شهریور گذشته، در 8 صفحه انتشار یافت.

در خبر تیتر این شماره، به حضور مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی در نیروگاه و سخنرانی در جمع کارکنان به مناسبت هفته دولت اشاره شده است.

برگزاری نخستین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور و کسب عنوان برتر صنعت برق از سوی روابط عمومی نیروگاه، خبری است که در صفحه نخست، به عنوان یک رویداد فرهنگی و اجتماعی به آن پرداخته شده است.

آغاز فصل تعمیرات و انجام فعالیت هاس گسترده تعمیراتی، موضوع دیگری است که در این شماره، با تشریح برنامه های تعمیرات واحدهای بخاری و سیکل ترکیبی، به تفصیل به آن اشاره شده است.

در بخش دیگر نشریه سعی شده است با پرداختن به خبرهای بازسازی والوهای الکتریکی، آماده سازی تجهیزات و ابزار مرتبط با فعالیت های تعمیراتی، تعویض عایق تانک های ذخیره گاز CO2، افزایش راندمان سیستم هواساز، همچنین خبرهای مربوط به حوزه الکتریک و ابزار دقیق، به استفاده از ظرفیت های داخلی برای آماده سازی نیروگاه، اشاره، تا اهمیت آن برای خوانندگان، تشریح شود.

صفحه شماره 6 به خبر طراحی و ساخت دستگاه شعله بین بویلر، پرداخته است، خبری که حکایت از مشارکت صنعت و دانشگاه برای رفع نیاز نیروگاه شهید رجایی به یک قطعه و تجهیز حساس دارد و در انتها نیز خبرهای این شماره از پیک نشر، با 2 خبر فرهنگیِ گرامیداشت هفته دفاع مقدس و انتشار یک کتاب، پایان می یابد.

گفتنی است پیک نشر، نشریه داخلی روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی است که امسال، بیستمین سال انتشار خود را پشت سر می گذارد.

لینک دانلود

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید