x
شعار سال

کسب عنوان نخست ارزیابی عملکرد از سوی نیروگاه شهید رجایی

یکشنبه 12 آبان 1398
بازدید: 286 بار

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، با اهدای لوح های تقدیر، از نیروگاه شهید رجایی در کسب رتبه های برتر ارزیابی های عملکردی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهیدرجایی، در گردهمایی مدیران ارشد صنعت برق حرارتی که در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق برگزار شد، همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اهدای لوح های تقدیر، از مدیریت و کارکنان نیروگاه شهید رجایی به دلیل عملکرد موفقیت آمیز در دستیابی به بیشترین سطح آمادگی تولید واحدها در تابستان سال ۹۸ و کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد سال ۹۷ در بین شرکت های مدیریت تولید برق، تجلیل و قدردانی نمود.

در این گردهمایی، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، همچنین با اهدای لوح تقدیر، از نیروگاه شهیدرجایی برای کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۶ در بین شرکت های مدیریت تولید برق نیز قدردانی نمود.

گفتنی است افزایش آمادگی تولید واحدها، کاهش میزان مصرف آب، افزایش مصرف سوخت پاک گاز طبیعی، تداوم روند توسعه در شاخص های آموزشی، انجام به موقع تعمیرات مبتنی بر استانداردهای لازم، طراحی انواع قطعات و تجهیزات استراتژیک و مهم واحدهای سیزده گانه و ساخت آن از سوی قطعه سازان داخلی و ...، از مهم ترین دلایل کسب موفقیت های اخیر است که نیروگاه شهید رجایی از سال های گذشته تاکنون توانسته است با بهبود این شاخص ها و تکیه بر منابع انسانی خود، به آن دست یابد.

شایان ذکر است این نیروگاه علی رغم گذشت بیش از 25 سال از فعالیت واحدهای آن، همچنان با سهم تولید حدود 12 میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در سال، به عنوان یکی از نیروگاه های مطرح کشور شناخته می شود.

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید