x
شعار سال

کسب عنوان برتر ارزیابی حراست های صنعت تولید برق حرارتی کشور

یکشنبه 21 مهر 1398
بازدید: 30 بار

حراست و امور محرمانه نیروگاه شهید رجایی موفق به کسب عنوان برتر ارزیابی سالانه شرکت مادر تخصصصی برق حرارتی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی،  در ارزیابی سالانه صورت گرفته از سوی اداره کل حراست و امور محرمانه شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی کشور ، حراست و امور محرمانه نیروگاه شهید رجایی توانست عنوان برتر  ارزیابی سال 1397 را بدست آورد.
حراست و امور محرمانه شرکت مدیریت تولیدبرق شهید رجایی به دلیل پیاده سازی اقدامات اصولي در حوزه های حفاظت پرسنلی، حفاظت فیزیکی، حفاظت اسناد و فناوری اطلاعات، برنامه ریزی و هماهنگی  و همچنین  به دلیل انجام  صحیح تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی، موفق به  کسب عنوان برتر در ميان شركت هاي تابعه صنعت توليد برق حرارتي شد.
 صادق محمدی راد  مدیر حراست وامور محرمانه نیروگاه در  خصوص کسب این عنوان بیان داشت: دستیابی به عنوان برتر حراست های صنعت تولید برق کشور، افتخاری است که با تلاش همه کارکنان حراست این نیروگاه به دست آمده است، موفقیتی که در سایه تعهد همکاران این حوزه در انجام صحیح وظایف و عمل به تعهدات تعریف شده کسب شده است. از این روی تمام کوشش کارکنان حراست این شرکت برای تداوم کسب این افتخار و خدمت رسانی به صنعت بزرگ برق کشور، معطوف خواهد شد و شایسته است از همراهی و مساعدت مدیریت و کارکنان شرکت که موجبات دستیابی به این موفقیت شدند، تشکر نمایم.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR