x
شعار سال

چاپ کارت های تبریک سال نو با استفاده از تصاویر کارکنان

دو‌شنبه 25 آذر 1398
بازدید: 244 بار

کارت های تبریک سال نو اهدایی به کارکنان نیروگاه شهید رجایی، امسال با ترکیب تصاویر همکاران این شرکت، از سوی دفتر روابط عمومی به چاپ می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، کارت های تبریک سال نو اهدایی به کارکنان نیروگاه، امسال مزین به تصاویر همکاران خواهد بود.

موسی اصلی بیگی مدیر دفتر هیات مدیره و روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی در این باره گفت: هرساله به منظور تکریم کارکنان به مناسبت سال نوی خورشیدی، کارت های تبریکی از سوی دفتر روابط عمومی طراحی می شود که امسال در نظر است این کارت ها با محور تصاویر همکاران، طراحی و چاپ شود.

مدیر دفتر هیات مدیره و روابط عمومی افزود: پس از بررسی ها و دریافت نظرات مختلف برای پیاده سازی ایده بکارگیری تصاویر کارکنان در کارت های تبریک سال نو، بر آن شدیم تا طی فراخوانی، اقدام به ثبت تصاویر همکاران، نماییم.

موسی اصلی بیگی در ادامه بیان داشت: برای این منظور، مسئول سمعی و بصری دفتر روابط عمومی مطابق جدول زمانبندی پیش بینی شده، برای ثبت تصاویر، در محل کار همکاران حضور خواهد یافت.

وی یادآور شد: برای تسریع در طراحی و چاپ این کارت ها، لازم است کارکنان با مطالعه جدول زمانبندی تعریف شده، آمادگی لازم را برای ثبت تصاویر خود، داشته باشند تا در زمان پیش بینی شده بتوانیم، این کارت ها را با بهترین کیفیت، طراحی و به چاپ برسانیم.

موسی اصلی بیگی در پایان از اسماعیل باقری، تکنسین رایانه و جعفر کریمی، مسئول سمعی و بصری دفتر روابط عمومی به دلیل تلاش در انجام با کیفیت این اقدام، تشکر و قدردانی نمود.

 

 

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید