x
شعار سال

همکاران نیروگاه تلاش خود را در کمک به پایداری شبکه برق به اثبات رساندند

چهار‌شنبه 30 بهمن 1398
بازدید: 234 بار

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، علی فرهور مدیرعامل نیروگاه در مراسم جشن میلاد خجسته دخت پیامبر گرامی اسلام و گرامیداشت ایام فجر که با حضور میهمانان و کارکنان شرکت، برگزار شد گفت: در ایامی که گذشت، به کمک همکارانم در نیروگاه توانستیم سهم خود را در تولید انرژی الکتریکی برای کمک به پایداری شبکه برق کشور، ادا نماییم که لازم می دانم از تمامی مدیران، متخصصان، کارشناسان و تکنسین های نیروگاه، سپاس گزاری کنم.

 علی فرهور در ادامه افزود: همان طور که سردار دل ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، با عمل به تعهد خود و تلاش بسیار، با عشق، داعش را در سوریه و عراق، از بین برد و اسراییل را در غزه، زمین گیر کرد، برماست با گام نهادن در مسیر خستگی ناپذیر آن شهید بزرگوار، برای رسیدن به اهداف متعالی خود، عزم خود را در تداوم تولید برق پایدار، نمایان سازیم.

در بخش دیگر مراسم، با اهدای لوح تقدیر و هدایا، از خانواده های معظم شهدا، بازنشستگان، برگزیدگان بهره برداری نیروگاه های بخار و سیکل ترکیبی و برندگان مسابقات ورزشی، تجلیل شد.

آیین میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت ایام فجر، امسال با حضور مدیران پیشکسوت و هنرنمایی هنرمندان و اجرای موسیقی زنده برگزار شد.

 

 

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید