x
شعار سال

همت جدی در کمک به صنعت تولید برق استان قزوین وجود دارد

پنجشنبه 04 آذر 1400
بازدید: 571 بار

محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین در بازدید از واحدهای نیروگاه شهید رجایی، بر همت جدی در کمک به صنعت تولید برق این استان تاکید نمود.
✍به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، استاندار قزوین با اشاره به نقش این نیروگاه در کمک به صنعت کشور گفت: حدود 60 درصد از تولید برق نیروگاه شهید رجایی در خارج از استان قزوین مصرف می شود که نمودی از کمک صنعت استان قزوین به تمام کشور است.
:large_blue_diamond: اعلایی افزود: در بازدید از نیروگاه شهید رجایی، در جریان مسائل و مشکلات این صنعت قرار گرفتم، از این روی همه دستگاه های اجرایی استان همراهی خواهند کرد که این نیروگاه بتواند خدمت مناسب به مردم استان و کشور داشته باشد.
:large_blue_diamond:استاندار قزوین در ادامه به فصل سرما و لزوم مدیریت صحیح مصرف انرژی اشاره کرد و افزود: با توجه به این که در آستانه فصل سرما قرار داریم و پیش بینی می شود مصرف گاز و برق در کشور افزایش یابد، از مردم خواهش دارم در مصرف سوخت گاز و برق قدری صرفه جویی داشته باشند تا علاوه بر پیشگیری از کمبود در عرصه تولید برق، به نیروگاه ها نیز فشارهای مضاعفی که بعضا جنبه زیست محیطی دارد وارد نشود.
:large_blue_diamond:وی ادامه داد: امیدوار هستم مردم استان و کشور در رعایت الگوی صحیح مصرف در حوزه سوخت گاز و برق و واحدهای دولتی و صنعتی با برنامه ریزی در بهینه سازی مصرف برق، این موضوع را جدی تلقی نمایند چرا که باورهای دینی ما هم در مقابله با اسراف توصیه های زیادی دارد.
:large_blue_diamond:اعلایی در پایان بیان داشت: خدمتگزاران مردم در بخش های اقتصادی استان، همت خودشان را باید صرف تامین زیرساخت ها نمایند تا با تامین این زیرساخت ها، سرمایه گذاری ها با سرعت بیشتر و با حجم بالاتری در استان انجام شود و باز هم تأکید می کنم یکی از این زیرساخت ها برق است که صرفه جویی ما در مصرف برق منجر به اشتغال بیشتر و ایجاد ارزش افزوده بیشتر خواهد شد.
:large_blue_diamond:در ادامه، علی فرهور مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی به تشریح وضعیت تولید و فرآیند تعمیرات واحدهای این نیروگاه پرداخت و با اشاره به ضرورت تامین برق پایدار برای خدمت رسانی به مردم در حوزه های مصارف خانگی، صنعت و کشاورزی، خواستار توجه بیشتر از سوی مسئولان استان برای رفع مسائل پیش روی صنعت تولید برق در قزوین شد.
:large_blue_diamond:محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین همراه با جمعی از مدیران ارشد استان، روز چهارشنبه سوم آذر1400 از نیروگاه شهید رجایی بازدید نمود
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR