x
شعار سال

نیروگاه شهید رجایی مجهز به یک دستگاه آمبولانس جدید شد

یکشنبه 01 دی 1398
بازدید: 227 بار

 

ظرفیت امداد رسانی مرکز بهداشت کار نیروگاه شهید رجایی با خرید یک دستگاه آمبولانس جدید از سوی این شرکت، افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، در پی اعلام نیاز مرکز بهداشت کار نیروگاه به افزایش ظرفیت امداد رسانی این مرکز، یک دستگاه آمبولانس ساخت داخل، خریداری و تحویل امور HSE این شرکت شد.

علیرضا کیان بخش مدیر امور HSE نیروگاه در تشریح این خبر گفت: با توجه به توزیع نیروی انسانی در 2 نیروگاه بخار و سیکل ترکیبی و ضرورت تسریع در امدادرسانی به کارکنان در زمان وقوع حوادث احتمالی، یک دستگاه آمبولانس مجهز به تجهیزات امدادی، خریداری و در نیروگاه سیکل ترکیبی استقرار یافت.

مدیر امور HSE نیروگاه افزود: از این روی پس از هماهنگی ها و دریافت استعلام های لازم، خودروی آمبولانس از شرکت ایران خودرو دیزل، خریداری و در مرحله بعد، اقدام به تجهیز این خودرو به دستگاه الکتروشوک، ساکشن برقی، اکسیژن پرتابل و ثابت و دیگر تجهیزات و ادوات تخصصی درمانی گردید که پس از آن، با دریافت تاییدیه ی طبی از سوی اورژانس مرکزی قزوین، آمبولانس خریداری شده، آماده خدمات رسانی در نیروگاه سیکل ترکیبی خواهد بود.

دفتر روابط عمومی، از مساعدت و توجه مدیریت شرکت که همواره در این گونه مسائل، به ویژه موضوعات مرتبط با سلامتی کارکنان اهتمام ویژه دارند تشکر و قدردانی می نماید.

 

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید