x
شعار سال

نخستین جلسه شورای معاونین نیروگاه شهید رجایی در سال 98 برگزار شد

یکشنبه 21 مهر 1398
بازدید: 28 بار


به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، نخستین جلسه شورای معاونین این شرکت در هفته اول فروردین 98، با محور تبیین بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید در نیروگاه، برگزار شد.
علی فرهور مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی در این جلسه، فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را تبریک گفت و از تلاش اعضای شورای معاونین در یک سال گذشته که با فعالیت های گسترده در کنار دیگر کارکنان شرکت، موجبات کسب موفقیت های شایان در حوزه های مختلف تولید، تعمیرات، فرهنگی و زیست محیطی را فراهم آوردند، تقدیر و تشکر نمود.
مدیرعامل نیروگاه با تشریح نکاتی از سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری که در  حرم مطهر رضوی بیان نمودند اظهار داشت: همان طور که رهبری  معظم امسال را به نام رونق تولید نامگذاری نمودند، برماست تا فعالیت های سال جدید را مبتنی بر الگوی سخن ایشان، برنامه ریزی کرده و با اقدامات جهادی و سخت کوشی بیش از گذشته، سهم خود را به عنوان تولید کننده انرژی الکتریکی ادا نماییم که در این صورت می توان انتظار داشت شعار امسال با عنوان «رونق تولید»، در نیروگاه تحقق یابد.
علی فرهور، در بخش دیگری از سخنانش، رضایت مردم از عملکرد صنعت برق را مهم ترین ملاک ارزیابی شرکت های تابعه و وابسته این صنعت دانست و از این روی، اعضای شورای معاونین را به تلاش گسترده برای افزایش بهره وری و تولید پایدار، به ویژه در فصل پرمصرف تابستان فراخواند.
در ادامه، هر یک از اعضای شورای معاونین، نقطه نظراتی برای بهبود و افزایش راندمان در حوزه وظایف خود بیان نمودند و بر حرکت در مسیر دستیابی به تحقق شعار رونق تولید، تاکید نمودند.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR