x
شعار سال

ممیزی صدور و تمدید گواهی نامه های سیستم های مدیریتی ایزو در نیروگاه

پنجشنبه 19 تیر 1399
بازدید: 385 بار

 
🔴دومین مرحله ممیزی صدور و تمدید گواهی نامه های سیستم های مدیریتی ایزو در نیروگاه شهید رجایی از سوی ممیزان شخص سوم انجام شد. 
🟢به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، مجتبی مشایخی رییس گروه تحقیقات و بهبود بهره وری نیروگاه در تشریح این خبر گفت:  با توجه به انجام اولین مرحله ممیزی شخص ثالث در بهمن سال گذشته به منظور دریافت گواهی نامه سیستم های مدیریتی ایزو، دومین مرحله این ممیزی نیز در تیرماه امسال با هدف انطباق یابی عملکرد سیستم های مدیریتی مستقر در نیروگاه با استانداردهای مرتبط، الزامات مشتری، مراجع ذی صلاح قانونی و مستندات تدوینی شرکت، در مدت 2 روز به انجام رسید. 
♦️مشایخی در ادامه  افزود: انجام این ممیزی با هدف تمدید و صدورگواهی نامه های مربوط به سیستم های مدیریت یکپارچه«IMS» شرکت، مبتنی بر استانداردهای سیستم مدیریت کیفیتISO9001-2015، سیستم مدیریت زیست محیطیISO14001-2015، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO45001:2018 از سوی ممیزان شخص ثالث انجام شد. 
✅گفتنی است پس از دو روز انجام ممیزی فشرده، دومین مرحله این دوره ممیزی هم پایان یافت که پس از بررسی نتایج، در جلسه اختتامیه، بدون شناسایی عدم انطباق اساسی، توصیه هایی برای بهبود، از سوی ممیزان اعلام و مجوز تمدید و صدور گواهی نامه ها با آخرین ویرایش صادر شد.

            

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید