x
شعار سال

مراسم جشن عید غدیر و میلاد امام هادی(ع) درنیروگاه برگزار شد

پنجشنبه 07 شهریور 1398
بازدید: 36 بار

به مناسبت فرارسیدن عید خجسته غدیر و ولادت باسعادت حضرت امام هادی(ع)، مراسمی با حضور کارکنان در نیروگاه شهید رجایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، حجت الاسلام والمسلمین قنبری، مسئول امور فرهنگی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در اشاره به حقانیت امامان معصوم شیعه گفت: از افتخارات شیعیان، پیروی از امامانی است که علمای غیر شیعه هم در وصف فضایل و ویژگی های نیک اخلاقی آن بزرگان،  مطالب بسیاری گفته اند؛ به طوری که جز از نیکی و خصایص عالی اخلاقی آن معصومان، مطلبی بیان نکرده اند.
مسئول امور فرهنگی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی در بخش دیگری از سخنانش از اهمیت نماز یاد نمود و بیان داشت: یکی از علمای کشورهای اسلامی در تحقیقی که داشته است، ثابت نموده که صدای اذان در هیچ لحظه ای در جهان قطع نمی شود، بنابراین ندای اذان که ندای خداوند است از همه مردم جهان برای ادای فریضه نماز، دعوت می کند.
حجت الاسلام و المسلمین  قنبری، در ادامه به فضایل حضرت امام علی (ع) اشاره نمود و افزود: جایگاه حضرت امام علی(ع) نه تنها در بین شیعیان که در نزد برادران و خواهران اهل سنت نیز از منزلت بالایی برخوردار است به طوری که نزدیک به 100 عالم و دانشمند اهل سنت، در وصف امام علی(ع) و خصایص نیک آن بزرگوار، مطالب فراوانی را نقل نموده اند.
بعد از پایان سخنرانی و در مراسمی، یکی از کارکنان نیروگاه که به کسوت بازنشستگی نایل آمده بود، با اهدای لوح تقدیر و هدیه مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفت.
پایان مراسم نیز با مداحی محمد اطهری نسب، مداح اهل بیت عصمت و طهارت همراه بود که در منزلت حضرت امیرالمونین علی(ع) و امام هادی(ع)، اشعاری را قرائت نمود.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR