x
شعار سال

عنوان کارگر نمونه منطقه سه کشور به یکی از متخصصان نیروگاه

سه‌شنبه 22 اسفند 1396
بازدید: 518 بار

رییس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروگاه در بیست و هشتمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید، عنوان کارگر نمونه منطقه سه کشور را کسب نمود.
به گزارش دفتر روابط عمومی، مهدی قنبری رییس گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت که با طرح «ارتقا و  بروز رسانی  سیستم جمع آوری اطلاعات DAS واحدهای شماره 1 و 2 بخار نیروگاه شهید رجایی» در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید، حضور یافته بود، توانست با دریافت لوح تقدیر، عنوان کارگر نمونه منطقه سه کشور را کسب نماید.
در لوح اهدایی از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خطاب به مهدی قنبری آمده است: به پاس تلاش ها و خدمات جنابعالی در راستای نهادینه شدن فرهنگ کار و اشاعه روحیه سخت کوشی، خلاقیت و نوآوری، عنوان کارگر نمونه منطقه ای(منطقه سه کشور) سال 1395 در بیست و هشتمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید، به وجود پرافتخار شما اعطا می گردد.
مهدی قنبری در سال گذشته توانست با ارائه طرح ارتقا و  بروز رسانی  سیستم جمع آوری اطلاعات DAS واحدهای شماره 1 و 2 بخار نیروگاه شهید رجایی در مرحله استانی، حائز رتبه برتر شده و به مرحله کشوری راه یابد.
مراسم تجلیل از برگزیدگان منطقه سه کشوری این جشنواره در سالن آمفی تئاتر جهاد کشاورزی استان قزوین و با حضور مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون اقتصادی استاندار، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مسئولان استان قزوین برگزار شد.

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR