x
شعار سال

شهید قاسم سلیمانی، سردار عارفی بود که عافیت طلب نشد

دو‌شنبه 16 دی 1398
بازدید: 249 بار

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، علی فرهور مدیرعامل نیروگاه، در جمع نمازگزاران شرکت، از ویژگی های اخلاقی و عملی سردار شهید، قاسم سلیمانی یاد کرد و گفت: هر انسانی را می توان بر مبنای اقداماتی که انجام داده و یا کارهایی که در طول زندگیش به آن اقدام نکرده است شناخت.

ایشان افزود: به حق، می توان شهید بزرگوار، قاسم سلیمانی را در زمره بزرگانی دانست که چون شیران روز و زاهدان شبانگاه هستند.

علی فرهور ادامه داد: از ویژگی های بارز آن شهید عزیز، دوری از عافیت طلبی بود، چنان که در اوج قدرت، با تمام تلاش و تفکر خلاقانه، داعشیان را در سوریه و عراق، شکست داد تا داعشی که نگاه ناپاک به خاک سرزمین ایران داشت، نتواند اندیشه پلیدش را به اجرا گذارد.

مدیرعامل نیروگاه با بیان این نکته که گام نهادن در مسیر پاک شهید بزرگ، سردار قاسم سلیمانی، موجب پایندگی ایران عزیزمان خواهد شد، از کارکنان نیروگاه درخواست نمود تا یاد و خاطره آن شهید سرافراز را همواره با عمل خود، زنده نگاه دارند.

ایشان در پایان یادآور شد، بزرگی آن شهید والامقام، چنان است که دشمنان کشورمان نیز به قدرت و بزرگی آن سردار نامی، اعتراف نمودند، سرداری که تا آخرین لحظه عمر با عزتش، در راه دفاع از نوامیس و کشور عزیزمان ایران، جنگید و در این راه به شهادت رسید.

 

 

 

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید