x
شعار سال

سیاست ما حمایت از صنعتگران داخلی است

یکشنبه 28 مهر 1398
بازدید: 312 بار

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، علی فرهور مدیرعامل نیروگاه با اشاره به شرایط فعلی اقتصادی، بکارگیری توانمندی های داخلی و استفاده از ظرفیت های متخصصان کشور در تامین نیازمندی های کارگاه ها و تولید کنندگان را به ویژه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، سال رونق تولید نام گرفته است به عنوان یک راهکار مناسب معرفی نمود.
علی فرهور با تشریح جایگاه بالای نیروگاه ها به عنوان بخشی از صنعت بزرگ برق، بر اهمیت آن در چرخش اقتصادی کشور تاکید کرد و افزود: در حقیقت، نیروگاه ها به عنوان صنعت زیر ساخت صنایع، شناخته می شوند، بنابراین تامین نیازهای این صنعت برای پایداری وضعیت تولید و توسعه اقتصادی کشور، امری ضروری و حیاتی محسوب می شود. 
مدیرعامل نیروگاه در ادامه، خطاب به سازندگان داخلی تجهیزات و قطعات بیان داشت: نیروگاه شهید رجایی یکی از نیروگاه های بزرگ کشور است که با تولید 12 میلیارد کیلووات ساعت انرژی، حدود 5 درصد از برق کشور، یعنی 4 میلیون نفر از آحاد مردم عزیز را تامین می کند؛ بنابراین همکاری و تعامل سازندگان داخلی با این شرکت می تواند علاوه بر تضمین استمرار تولید برق از سوی واحدهای این نیروگاه، حمایت از سازندگان داخلی و رونق تولید را هم به دنبال داشته باشد.
در ادامه، قائم مقام مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی به تشریح شرایط واحدها و نیازهای نیروگاه پرداخته و معاون مالی و پشتیبانی شرکت نیز به پرسش های مالی مطرح شده از سوی تامین کنندگان تجهیزات پاسخ داد. 
مدیر امور بازرگانی نیروگاه هم در این نشست، گزارشی از عملکرد این حوزه در خصوص تعامل شرکت با سازندگان داخلی قطعات و تجهیزات نیروگاهی ارائه نمود و در ادامه، با تشریح عوامل موثر در رونق تولید، به تبیین اهداف ساخت داخل در نیروگاه پرداخت.
گفتنی است این نشست با همکاری دفتر روابط عمومی و امور بازرگانی نیروگاه، به منظور حمایت از صنعتگران داخلی و رونق تولید، برگزار شد.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید