x
شعار سال

سخنرانی مدیرعامل نیروگاه در دوازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی

سه‌شنبه 22 اسفند 1396
بازدید: 163 بار

دوازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی با حضور استادان و متخصصان حوزه صنعت و دانش، برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی، در کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی که با اهداف توسعه فرهنگ و دانش فنی نگداری و تعمیر مبتنی بر مبنای وضعیت، شناسایی روش های مختلف عیب یابی و تست های غیر مخرب و تبدیل تجارب در بخش های صنعتی و دانشگاهی برگزار شد، علی فرهور، مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی به سخنرانی با محوریت موضوع پایش وضعیت، بازوی اجرایی مدیران ارشد پرداخت.
مدیرعامل نیروگاه با تشریح وضعیت کنونی صنعت برق کشور، ورود متخصصان پایش وضعیت و مدیریت انرژی را برای حفظ سرمایه های صنعت برق، ضروری دانست.
شایان ذکر است محمود فتوحی رییس دانشگاه صنعتی شریف با اهدای لوح تقدیر، از مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی به دلیل ارائه مقاله و سخنرانی در این کنفرانس، تجلیل نمود.
در این کنفرانس، همچنین مقاله حمیدرضا منجم کارشناس گروه  (CM) نیروگاه و دانشجوی دوره دکترای مکانیک با عنوان «عیب یابی کمپرسورهای رفت و برگشتی با استفاده از تکنیک های پایش وضعیت» و مقاله مشترک گروه (CM) نیروگاه با عنوان «پایش وضعیت التراسونیک در نیروگاه شهید رجایی» پس از پذیرش  ارائه گردید.
دوازدهمین کنفرانس تخصصی پایش وضعیت و عیب یابی با حضور استادان و متخصصان حوزه صنعت و دانشگاه به مدت 2 روز در اسفند سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید