x
شعار سال

روش های پیشگیرانه ی مقابله با انتشار احتمالی ویروس کرونا در نیروگاه

دو‌شنبه 19 اسفند 1398
بازدید: 229 بار

 

علی فرهور مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی بر اعمال روش های پیشگیرانه در نیروگاه برای مقابله با ابتلا به ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، علی فرهور مدیرعامل این شرکت با تشریح اقدامات انجام شده در نیروگاه برای مقابله با شیوع احتمالی ویروس کرونا گفت: با انتشار خبرهایی از سوی رسانه های رسمی کشور در خصوص وضعیت شیوع ویروس کرونا، بلافاصله اقدام به تشکیل جلساتی برای مقابله با شیوع احتمالی این ویروس در نیروگاه کرده و جوانب بهداشتی و راه های پیشگیری از ابتلا به آن را مورد بررسی قرار دادیم.

فرهور افزود: اطلاع رسانی در خصوص نحوه مقابله با ویروس کرونا و پرهیز از انتشار شایعات و خبرهای غیرواقعی، اولین قدم هایی بود که در این باره برداشته شد و در ادامه هم اقدامات بهداشتی لازم را به انجام رساندیم.

مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی ایراز امیدواری کرد با رعایت موارد بهداشتی و انجام اقدامات پیشگیرانه، شاهد فروکش شیوع این ویروس در کشور باشیم.

توصیه به پرهیز از سفرهای غیرضروری، شست و شوی مکرر دست ها، استفاده از مواد ضدعفونی، استفاده از کارت حضور و غیاب به جای ثبت اثر انگشت در زمان های تردد، همچنین استفاده از کارت الکترونیکی به جای ثبت اثر انگشت در زمان دریافت غذا، ضدعفونی کردن اماکن عمومی شرکت، الزام کارکنان به استفاده از مواد ضد عفونی به هنگام ورود و خروج از شرکت، شست و شوی روزانه مهرهای نمازخانه و ضدعفونی کردن دستگیره ورودی نمازخانه، نصب بنرها و اطلاعیه هایی با محور راه کارهای پیشگیرانه، و ...، بخشی از اقداماتی است که به منظور مقابله با شیوع احتمالی ویروس کرونا در نیروگاه انجام شده است.

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید