x
شعار سال

دومین دور برنامه بازدید خانواده ها در نیروگاه شهید رجایی برگزار شد

شنبه 30 تیر 1397
بازدید: 153 بار

جمعی از کارکنان نیروگاه شهید رجایی به همراه خانواده های خود در برنامه بازدید از این نیروگاه حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، علی فرهور مدیرعامل شرکت با حضور در جمع خانواده های کارکنان، ضمن تبریک ایام دهه کرامت، از خانواده ها درخواست نمود با توجه به حضور فصل گرما و ضرورت صیانت از منابع انرژی در این فصل، در مصرف برق اندکی صرفه جویی نموده تا تمامی هموطنانمان به ویژه ساکنان مناطق گرم کشور که در این روزها وجود ریزگزدها، گرد و غبار و کمبود آب را تجربه می کنند بتوانند از وجود نعمت برق استفاده نمایند.
مدیرعامل شرکت در ادامه افزود: یاری شما خانواده ها و هموطنان عزیز در مصرف بهینه انرژی به همراه تلاش شبانه روزی کارکنان صنعت برق می تواند موجب کاهش خاموشی ها و بهبود شرایط فعلی شود.
علی فرهور در بخش دیگری از سخنانش، توجه به خانواده و فرزندان را برای ساخت آینده ی بهتر از ضروریات رفتار والدین دانست و اظهار داشت: متاسفانه توجه به مسائل خانواده به دلیل گسترش استفاده از فضای مجازی کمی کاهش یافته و می تواند موجب بروز مشکلاتی در رابطه فرزندان با والدین شود که این موضوع تبعات نامطلوبی را به دنبال خواهد داشت.
پس از سخنان مدیرعامل نیروگاه، خانواده ها از اتاق های فرمان نیروگاه های بخار و سیکل ترکیبی و برج های خنک کننده بازدید نموده و با فرآیند تولید برق آشنا شدند.
در ادامه، پس از اتمام برنامه بازدید، کارکنان به همراه اعضای خانواده خود با شرکت در مسابقه پرتاب دارت به رقابت با یکدیگر پرداخته و توانایی خود را در این رشته ورزشی به نمایش گذاشتند که در ابتدا هریک از شرکت کنندگان، پرتاب های قلق گیری را انجام داده و پس از کسب آمادگی، دارت های خود را برای دریافت امتیاز پرتاب نمودند.
در پایان پس از بررسی امتیازهای به دست آمده، 3 خانواده با دریافت بالاترین امتیاز، رتبه های اول تا سوم این رقابت را به دست آوردند.
گفتنی است هرساله با فراخوان دفتر روابط عمومی برای بازدید خانواده ها از نیروگاه، کارکنان علاقمند، اقدام به ثبت نام نموده که با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم، این برنامه در چند نوبت برگزار می شود.

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید