x
شعار سال

خروج واحد شماره 3 گازی از مدار تولید برق

شنبه 16 شهریور 1398
بازدید: 34 بار

واحد شماره 3 گازی نیروگاه برای انجام تعمیرات بازدید محفظه احتراق و تعویض نازل از شبکه سراسری تولید خارج شد.
واحد شماره 3 گازی نیروگاه شهید رجایی برای انجام تعمیرات بازدید محفظه احتراق و تعویض نازل از شبکه سراسری تولید خارج شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، خروج واحد شماره 3 گازی نیروگاه سیکل ترکیبی برای انجام تعمیرات بازدید محفظه احتراق وتعویض نازل ، آغاز اجرای برنامه های تعمیرات هفده گانه این نیروگاه بود که به انجام رسید.
بنا به این گزارش، در برنامه تعمیرات واحد شماره 3 گازی، محفظه احتراق، قطعات مسیر گاز داغ، یاتاقان شماره 1 و 3، تجهیزات توربوکمپرسور این واحد است که مورد بازدید و تعمیرات قرار خواهد گرفت.
این گزارش می افزاید، رفع نشتی گاز داغ از اگزوز، بازدید تجهیزات کمکی،ژنراتور،ترانسها، رفع نشتی حرارتی از بدنه بویلرو اگزوز واحد، همچنین تعویض اکسپنش جوینت مرحله دوم اگزوز و رفع نشتی از سیستم آب بندی یاتاقان شماره 2 نیز بخش دیگری از این فعالیت تعمیراتی است که انجام می گردد.
در ادامه این گزارش آمده است، به منظور آماده سازی تجهیزات بویلر این واحد، تعمیر قسمتی از لوله های آن، به همراه رفع نشتی از والوهای (مینیمم فلو) بویلرو بازدید از تجهیزات بویلر نظیر درام و ... بخش دیگری از برنامه تعمیراتی است که در مدت 20 روز خروج این واحد از شبکه سراسری تولید، انجام خواهد شد.
در این دوره از برنامه های تعمیراتی، 17 فعالیت تعمیرات اساسی، نیمه اساسی و بازدید های دوره ای در 13 واحد بخاری و سیکل ترکیبی انجام می شود که تا پایان اردیبهشت سال آینده ادامه خواهد داشت.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR