x
شعار سال

خانواده های کارکنان نیروگاه با حضور در نیروگاه با فرآیند تولید برق آشنا شدند.

شنبه 26 مرداد 1398
بازدید: 60 بار

به گزارش روابط عمومی، موسی اصلی بیگی مدیر روابط عمومی شرکت، در جمع خانواده های کارکنان، با اشاره به موفقیت نیروگاه در تولید برق پایدار برای گذر از پیک تابستان، همراهی خانواده ها به ویژه همسران را با کارکنان، از عوامل مهم دست یابی به این موفقیت دانست.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، موسی اصلی بیگی  مدیر روابط عمومی شرکت، در جمع خانواده های کارکنان، با اشاره به موفقیت نیروگاه در تولید برق پایدار برای گذر از پیک تابستان، همراهی خانواده ها به ویژه همسران را با کارکنان، از عوامل مهم دست یابی به این موفقیت دانست. 
مدیر روابط عمومی نیروگاه در بخش دیگری از سخنانش افزود: رعایت الگوی صحیح مصرف می تواند موجب بهبود شرایط اقتصادی و پیشگیری از اتلاف انرژی در کشور شود؛ از این روی خانواده کارکنان به ویژه همسران، نقش مهمی در ایفای این نقش دارند، به طوری که به عنوان مبلغان الگوی مصرف می توانند با توصیف فرآیند سخت تولید برق، دیگران را نسبت به این فرآیند آگاه کرده و در صیانت از منابع انرژی و سرمایه های کشور، نقش موثری ایفا نمایند. 
در ادامه برنامه، خانواده های کارکنان با حضور در اتاق های فرمان نیروگاه های بخار و سیکل ترکیبی و بازدید از برج های خنک کننده، با فرآیند تولید برق آشنا شدند. 
پس از اتمام برنامه بازدید، کارکنان به همراه اعضای خانواده خود با شرکت در مسابقه پرتاب دارت به رقابت با یکدیگر پرداخته و توانایی خود را در این رشته ورزشی به نمایش گذاشتند که در ابتدا هریک از شرکت کنندگان، پرتاب های قلق گیری را انجام داده و پس از کسب آمادگی لازم، دارت های خود را برای دریافت امتیاز پرتاب نمودند. 
گفتنی است هرساله با فراخوان دفتر روابط عمومی برای بازدید خانواده ها از نیروگاه، کارکنان علاقمند، اقدام به ثبت نام نموده که با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم، این برنامه در چند نوبت برگزار می شود.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR