x
شعار سال

حضور خانواده ها در نیروگاه موجب خرسندی است

شنبه 01 تیر 1398
بازدید: 76 بار

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، علی فرهور مدیرعامل نیروگاه در جمع خانواده کارکنان با اشاره به اهمیت کانون خانواده در توسعه همه جانبه کشور گفت: خانواده، مهم ترین نهاد اجتماعی است، چراکه فرزندان به عنوان ذخایر آینده کشور، در خانواده و تحت تربیت پدر و مادر، رشد می یابند و متناسب با رشد فرزندان است که آینده کشور، رقم می خورد.
مدیرعامل نیروگاه در بخش دیگری از سخنانش افزود: نیروگاه شهید رجایی در سال گذشته در ارزیابی به عمل آمده از سوی وزارت نیروانجام شد، توانست با اقتدار و اختلاف بالا، در بین دیگر شرکت های مدیریت تولید برق کشور، مقام اول را کسب نماید که بی شک، همسران و فرزندان همکاران، در به دست آوردن این افتخار، نقش مهمی داشته اند، چرا که همسران با فراهم کردن محیط همراه با آرامش در منزل، مسیر حرکت همکاران را در جهت تامین اهداف متعالی شرکت، هموار نموده اند که لازم است بدین منظور، از تمامی همسران همکاران، تقدیر و تشکر نمایم.
موسی اصلی بیگی مدیر روابط عمومی شرکت نیز در ادامه برنامه بازدید خانواده کارکنان از نیروگاه به ضرورت توجه به مصرف بهینه برق اشاره کرد و از همسران همکاران درخواست نمود در جهت افزایش آگاهی نزدیکان خود عمل نموده و نسبت به آگاهی افزایی در حوزه مصرف انرژی الکتریکی، اقدام نمایند.
در ادامه برنامه و با دعوت از کارشناس تغذیه، خانواده ها، به ویژه همسران با مبانی تغذیه آشنا شدند و آموزش لازم در جهت پیاده سازی الگوی صحیح مصرف مواد غذایی در خانواده را فراگرفتند.
در برنامه بازدید،همچنین مسابقه پرتاب دارت با حضور کارکنان و خانواده ها برگزار شد که چهار خانواده، برنده نهایی این مسابقه شدند.
کارکنان علاقمند به حضور در برنامه بازدید خانواده ها از نیروگاه می توانند با مراجعه و یا تماس با دفتر روابط عمومی، اطلاعات لازم را کسب نمایند.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR