x
شعار سال

جشنواره قرآنی ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو برگزار شد

پنجشنبه 07 شهریور 1398
بازدید: 34 بار

مرحله استانی پانزدهمین دوره جشنواره قرآنی وزارت نیرو با حضور فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان قزوین برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، حجت الاسلام علی محمدی دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان قزوین،  با برشمردن اهمیت برگزاری چنین جشنواره هایی و تاثیر آن بر زندگی معنوی و مادی افراد گفت: فرزندان کارکنان، آینده سازان کشور هستند که آشنایی آن ها با مفاهیم و آموزه های قرآنی، موجب توسعه فرهنگی کشور خواهد شد.
دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان قزوین در ادامه از مدیران عامل و دبیران فرهنگی صنعت در حمایت و اجری  برنامه های فرهنگی تقدیر نمود و در خصوص اجرای جشنواره های قرآنی اظهار داشت: هرساله مطابق مصوبه فرهنگی وزارت نیرو، رقابت های قرآنی در چارچوب جشنواره های فرهنگی، به طور هم زمان در سراسر کشور برگزار می شود.
در ادامه، موسی اصلی بیگی دبیر شورای فرهنگی نیروگاه شهید رجایی در تشریح برگزاری جشنواره قرآنی ویژه فرزندان کارکنان گفت: مرحله استانی این دوره از رقابت های قرآنی ویژه فرزندان کارکنان صنعت آب و برق، در  چهار رشته «قرائت و اذان، حفظ، مفاهیم، آموزه های قرآن و نماز»، با حضور علاقمندان به آموزه های قرآنی، روز چهارشنبه دوم مرداد امسال در شرکت آب منطقه ای استان قزوین برگزار شد که تعداد ... نفر از فرزندان کارکنان نیروگاه، حائز رتبه و امتیاز شدند.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR