x
شعار سال

تقدیر وزیر نیرو از عملکرد روابط عمومی نیروگاه

دو‌شنبه 28 مرداد 1398
بازدید: 67 بار

رضا اردکانیان، وزیر نیرو از عملکرد روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی در نخستین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، در لوح اهدایی وزیر نیرو به موسی اصلی بیگی مدیر روابط عمومی این شرکت آمده است: برگزاری نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق، بستر مناسبی برای انعکاس مبتکرانه دستاوردها و خدمات آب و برق و ارتقای انگیزه در فضایی رقابتی و مشارکتی و نیز تبادل تجارب فراهم می آورد.

بدین وسیله از تلاش های صورت گرفته ی آن حوزه که منجر به کسب رتبه دوم در نخستین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق گردید، تقدیر نموده و توفیق بیش از پیش فعالان این عرصه را از خداوند متعال به مردم شریف ایران اسلامی خواستارم.

جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق، در 13 بخش و با حضور 124 شرکت وابسته به وزارت نیرو در حالی برگزار شد که روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی در بخش «حضور در فضای مجازی»، رتبه اول و در بخش های «مستندسازی»، «مدیریت و برنامه ریزی» و بخش «جشنواره و نمایشگاه» رتبه دوم و در مجموع با کسب یک مقام نخست و 3 مقام دومی، عنوان دوم این جشنواره را به دست آورد.

این گزارش می افزاید، ارزیابی عملکرد روابط عمومی های 124 شرکت صنعت آب و برق  وابسته به وزارت نیرو در این جشنواره از سوی استادان مطرح حوزه ارتباطات انجام شد که در نهایت، 38 شرکت به عنوان برگزیده و 3 شرکت «آبفای استان اصفهان»، «نیروگاه شهید رجایی» و توزیع برق شهرستان اصفهان» به ترتیب، به عنوان برگزیدگان برتر این جشنواره معرفی و با اهدای لوح از سوی وزیر نیرو تقدیر شدند.

روابط عمومی نیروگاه شهید رجایی در این جشنواره علاوه بر کسب  لوح تقدیر از سوی وزیر نیرو، 4  لوح تقدیر هم به دلیل کسب رتبه در 4 بخش  از محورهای سیزده گانه ارزیابی از سوی «صدیقه ببران» مدیر کل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو دریافت نمود.

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR