x
شعار سال

تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارشناس شیمی نیروگاه

شنبه 07 تیر 1399
بازدید: 285 بار

 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوح سپاس، از سمیرا جمالی کارشناس شیمی نیروگاه شهید رجایی به دلیل کسب عنوان کارگر نمونه ملی، تقدیر نمود. 
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، سمیرا جمالی کارشناس شیمی پایش وضعیت نیروگاه به دلیل کسب عنوان کارگر نمونه ملی در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران نمونه، از سوی محمد شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی لوح تقدیر دربافت کرد. 
در لوح اهدایی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سمیرا جمالی آمده است: در عصری زندگی می کنیم که انسان های اندیشمند و پرتلاش، از جوهره خلاقیت خود در جهت نوآوری علمی و فنی بهره برداری می نمایند تا عرصه تجارت و صنعت را هرچه پربارتر سازند. 
افکار و نظرات جدید، همچون روحی در کالبد بنگاه اقتصادی دمیده شده و آن را از نیستی و فنا در دنیای پرتلاطم اقتصادی نجات می بخشد و ابداع و خلق محصولات و خدمات جدید، میسر نیست مگر توسط افراد تلاش گر، با انگیزه، پرامید، اندیشمند و خلاق که دست به نوآوری زده و با ایجاد تحول در محصولات واحدهای تولیدی این مهم را محقق می سازند. 
این راهبرد در مسیر نیل به گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی، بیش از گذشته ضروری و حیات بخش است. کار و تلاش کارگر ایرانی در تحقق شعار«جهش تولید» که چراغ راه پیشرفت اقتصادی و رمز حیاتی گذر از تحریم اقتصادی دشمنان است، نقش بی بدیلی دارد. 
بی شک، تقدیر از همت و انگیزه والای شما کارگر نمونه ملی در سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران نمونه، نشان از ارزش والای کوشش خالصانه و انگیزه نوآورانه شماست. موفقیت روزافزون شما را از خداوند منان مسالت می نمایم. 
کارشناس شیمی پایش وضعیت نیروگاه که با ارائه طرحی در حوزه پایش وضعیت روغن های صنعتی، در سی ویکمین جشنواره امتنان از جامعه کار و تلاش، حضور یافته بود، با پذیرش آن از سوی کمیته ارزیابی و داوری این جشنواره، عنوان کارگر نمونه ملی را در سال 1398 کسب نمود.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید