x
شعار سال

تقدیر مدیرعامل شرکت صنعتی نیرومحرکه از مدیر عامل نیروگاه شهید رجایی

یکشنبه 27 مهر 1399
بازدید: 243 بار

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، مدیرعامل شرکت نیرو محرکه در پی ارسال کمک های بهداشتی نیروگاه شهید رجایی به این مجموعه صنعتی در شرایط گسترش ویروس کرونا، با اهدای لوح سپاس، از مدیرعامل این شرکت تقدیر کرد.
❇️در متن لوح اهدایی«داود اسماعیل پور» مدیرعامل شرکت نیرو محرکه خطاب به علی فرهور مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی آمده است: سربلندی، عزت و آبادانی میهن عزیزمان همواره مرهون تلاش های بی شائبه، از خودگذشتگی و همت والای کسانی است که زندگی شریف خود را صرف خدمت صادقانه به مردم نموده اند.
❇️در بخش دیگری از لوح اهدایی آمده است: حال که در کنار مسئولیت خطیر خود، با ارسال محموله های ضدعفونی کننده برای اقشار شریف و زحمتکش جامعه که در سال های سخت تولید و سازندگی در خط مقدم این جبهه قرار دارند، این اقدام ارزنده را شایسته تقدیر دانسته، به ویژه لازم می داند تا از جنابعالی و همکاران سخت کوش آن مجموعه محترم در راستای ارتقای سلامتی جامعه و نقش موثری که در ایجاد محیطی سالم و امن برای همکاران اینجانب داشته اید، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
🟢با گسترش ویروس«کووید – 19» و ضرورت مقابله با همه گیری آن، نیروگاه شهید رجایی با استفاده از ظرفیت های داخلی، اقدام به تولید محلول ضدعفونی کننده و توزیع رایگان آن در سطح استان قزوین و استان های همجوار نموده است که این حرکت همچنان ادامه دارد.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید