x
شعار سال

تقدیر استاندار استان قزوین از مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی

سه‌شنبه 14 آبان 1398
بازدید: 287 بار

استاندار استان قزوین از مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی به دلیل اجرای صحیح برنامه های پدافند غیرعامل در سال 97، تقدیر کرد.

استاندار استان قزوین از مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی به دلیل اجرای صحیح برنامه های پدافند غیرعامل در سال 97، تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهیدرجایی، هدایت اله جمالی پور، استاندار قزوین با اهدای لوح سپاس، از تلاش های مدیریت و کارکنان نیروگاه برای اجرای صحیح برنامه های پدافند غیرعامل در سال گذشته، تقدیر کرد.

در لوح اهدایی از سوی هدایت اله جمالی پور استاندار قزوین، خطاب به علی فرهور مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی آمده است: پدافند غیرعامل به عنوان یکی از صلح آمیزترین و اثربخش ترین شیوه های دفاعی می تواند موجب کاهش آسیب پذیری زیرساخت ها و افزایش حفاظت از سرمایه های ملی باشد. بی شک یکی از مهم ترین مولفه های بازدارندگی در مقابل تهدیدات، پدافند غیرعامل است که پیشبرد آن جز با اتکال به خداوند متعال، مدیریت جهادی، برنامه های منسجم، حسن تدبیر و سازماندهی موثر، ممکن نخواهد بود؛ لذا اینک به پاس تلاش های بی شائبه و مخلصانه جنابعالی در طول سال 1397، از زحمات جنابعالی و همکارانتان در راستای اجرای برنامه های پدافند غیرعامل استان، تقدیر و تشکر می گردد.

نیروگاه شهید رجایی تاکنون توانسته است با برگزاری دوره های مختلف آموزشی و اجرای مانورهایی با محور پدافند غیرعامل، کارشناسان و متخصصان زیادی را با این نوع شیوه دفاعی اثربخش در حوزه صنعت نیروگاهی، آشنا نماید.

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید