x
شعار سال

تقدیر از پژوهشگران نیروگاه شهید رجایی

دو‌شنبه 25 آذر 1398
بازدید: 298 بار

 

در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو، از کارشناسان پژوهشگر نیروگاه شهید رجایی با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، در جشنواره پژوهش و فناوری های وزارت نیرو که با نمایشگاه دستاوردهای حوزه تحقیقات و ساخت داخل صنعت برق همراه بود، عبدالرسول پیشاهنگ معاون راهبری شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی با اهدای لوح سپاس، از 4 تن از کارشناسان این نیروگاه به دلیل انجام فعالیت های پژوهشی در حوزه صنعت برق، تقدیر نمود.

محمدرضا پژوهش، مجتبی مشایخی، حامد گرجی و رضا پورشیخ، 4 تن از متخصصان نیروگاه شهید رجایی هستند که توانستند با حضور در این جشنواره و ارائه نتایج فعالیت های پژوهشی و فنی خود، از سوی معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی، لوح تقدیر دریافت کنند.

در متن لوح های تقدیر اهدایی از سوی عبدالرسول پیشاهنگ، خطاب به کارشناسان پژوهشگر نیروگاه شهید رجایی آمده است: نظر به این که با روند فعالانه، هوشیارانه و سامانمند برای کشف، تعبیر و بازنگری پدیده ها، رخدادها و فرضیه ها، هوشمندانه به راهکارهای علمی و فناوری های علمی دست یافته اید، به پاس این موفقیت و پیروزی، این لوح تقدیر، تقدیم حضور ارجمند شما می گردد. امید است در سایه الطاف حضرت حق، با نوآوری، نواندیشی، ابتکار و ابداع، همواره پیوند عمیق و وثیق با خلاقیت و شکوفایی داشته باشید و به قلل رفیع دانایی و توانایی دست یابید.

گفتنی است مراسم افتتاح جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو با حضور رضا اردکانیان، وزیر نیرو، مدیران ارشد این وزارت و مدیران و متخصصان صنعت آب و برق برگزار شد.

این جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای حوزه تحقیقات و ساخت داخل صنعت برق، همراه با نمایش تجهیزات و کالاهای ساخته شده از سوی سازندگان داخلی، در روزهای 24 و 25 آذر ماه به مدت 2 روز در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو دایر خواهد بود.

 

 

 

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید