x
شعار سال

تقدیر از همکاران بازنشسته

دو‌شنبه 19 اسفند 1398
بازدید: 325 بار

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، در آیینی که با حضور کارکنان حراست و امور محرمانه شرکت برگزار شد، از 2 تن از کارکنان این امور که به تازگی به کسوت بازنشستگی نائل آمده اند، تجلیل شد.

در مراسم تجلیل از «فرج اله عیسی پناه» و «محسن ربیعی»، از همکاران تازه بازنشسته حراست، محمد کردافشاری مدیر این امور، با تقدیر از فعالیت های همکاران بازنشسته در طول 30 سال خدمت خود در حراست شرکت، حضور آن ها را در این حوزه، موثر دانست و برایشان آرزوی بهروزی و سلامت نمود.

موسی اصلی بیگی مدیر دفتر هیات مدیره و روابط عمومی نیز از تلاش مستمر بازنشستگان اخیر، در خدمت رسانی به صنعت تولید برق کشور، قدردانی نمود و با تشکر از کارکنان حراست که به صورت خودجوش، آیین تجلیل از همکاران بازنشسته خود را برپا داشتند، بیان داشت که در یک مراسم عمومی و با حضور کارکنان شرکت، آیین تجلیل از بازنشستگانی که تاکنون، مورد تقدیر قرار نگرفته اند، برگزار خواهد شد.

در ادامه، هریک از کارکنان با ذکر خاطره ای، از همکاران بازنشسته، یاد نموده و با اهدای هدایایی از طرف خود، از آن ها تجلیل نمودند.

در ادامه این آیین، مدیر حراست و امور محرمانه با اهدای لوح تقدیر، از 8 نفر از کارکنان این حوزه که پروژه هایی را برای بهبود فرآیند کاری و افزایش بهره وری ارائه کرده بودند، تجلیل نمود.

 

 

 

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید