x
شعار سال

تعویض چراغ های هشداردهنده برج های خنک کننده اصلی

دو‌شنبه 22 مهر 1398
بازدید: 270 بار

چراغ های هشداردهنده ی مربوط به برج های خنک کننده اصلی واحد شماره یک سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی با انجام عملیات کار در ارتفاع، تعویض شد.

چراغ های هشداردهنده ی مربوط به برج های خنک کننده اصلی واحد شماره یک سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی با انجام عملیات کار در ارتفاع،  تعویض شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، به منظور تامین امنیت هوایی برج های خنک کننده اصلی نیروگاه سیکل ترکیبی، چراغ های خطر برج خنک کن واحد شماره یک این نیروگاه با حضور متخصصان کار در ارتفاع گروه ایمنی شرکت، تعویض گردید.

بنا به این گزارش، اجرای این نوع اقدامات که مستلزم کار در ارتفاع بالا و نیازمند داشتن تخصص لازم برای انجام آن است، پیش از این از سوی پیمانکاران واجد صلاحیت انجام می شد که هم اکنون با تکیه بر ظرفیت های داخلی و استفاده از تخصص کارکنان گروه ایمنی انجام می گیرد.

گفتنی است برج های خنک کننده اصلی نیروگاه سیکل ترکیبی که از نوع سازه بتنی است، دارای ارتفاع  بیش از 100 متر بوده که برای انجام عملیات بر روی آن، نیازمند تخصص لازم برای کار در ارتفاعات بلند است.

چراغ های هشدار دهنده هوایی با ایجاد نور در فواصل زمانی معین،  به منظور پیشگیری از برخورد اشیای پرنده، بر روی سازه های بلند، نصب می شود.

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید