x
شعار سال

تعمیر یک دستگاه پمپ فشار قوی

دو‌شنبه 30 تیر 1399
بازدید: 319 بار

🟢به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، یک دستگاه پمپ فشار قوی(B-BFP) واحد شماره 2 بخاری، از سوی متخصصان نیروگاه در کمترین زمان ممکن، تعمیر و به چرخه فعالیت بازگشت. 
🟢حمید رضا منجم، کارشناس تعمیرات مکانیک توربو ژنراتور در این باره گفت: در پی بروز نشتی داخلی در B-BFPواحد شماره 2 نیروگاه بخاری، این تجهیز با هماهنگی امور بهره برداری، از مدار خارج و با هدف رفع نشتی، در اختیار معاونت تعمیرات قرار گرفت. 
 ❇️منجم افزود: با تلاش متخصصان تعمیرات، تجهیز B-BFP، در کمترین زمان ممکن، تعمیر و در اختیار امور بهره برداری قرار گرفت. 
❇️منجم در تشریح انجام تعمیرات این تجهیز بیان داشت: رفع نشتی از مکانیکال سیل بوسترپمپ، تعمیر و بازسازی یکی از والوهای درین والو خروجی و تعویض والو دیگر آن، رفع نشتی از سیفتی والو ساکشن پمپ و تعویض روغن بوستر پمپ، از مهم ترین اقداماتی بود که از سوی کارکنان تعمیرات نیروگاه بخار انجام شد. 
✅واحدهای سیزده گانه نیروگاه شهید رجایی، به ویژه در ایام پرمصرف تابستان، با تلاش متخصصان این شرکت، از آمادگی بالایی برای تولید برق پایدار و خدمات رسانی به شهروندان برخوردار است.  
🟢همکارانی که در این تعمیرات حضور فعال داشتند: 
حمید رضا منجم، بهروز سبزی، سید ناصر علیایی، عباس اردکانی، حسین رئوف پور، میثم بیگی، جواد عزیزی، طاهر معدنی پور، ایمان خویینی، محمد ابراهیم نوری

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید