x
شعار سال

تاکید مدیرعامل نیروگاه بر تداوم تولید محلول ضدعفونی کننده

پنجشنبه 14 فروردین 1399
بازدید: 234 بار

[
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، علی فرهور مدیرعامل نیروگاه بر ادامه تولید محلول ضدعفونی کننده برای مقابله با گسترش ویروس کرونا تاکید نمود. 
فرهور با اشاره به ضرورت همکاری نیروگاه شهید رجایی با نهادهای مقابله کننده با ویروس کرونا در استان قزوین گفت: با انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در کشور، برآن شدیم تا با استفاده از ظرفیت آزمایشگاه شیمی خود، اقدام به تولید محلول های ضدعفونی کننده کرده تا با هماهنگی مدیریت بحران استان قزوین، این محلول ها را به نهادها و مراکز درمانی مربوطه در استان تحویل دهیم. 
مدیرعامل نیروگاه افزود: در این رابطه تاکنون ده ها هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده تولید شده و برای پاکسازی خیابان ها، پیاده راه ها، مراکز درمانی و ...، تحویل مدیریت بحران استان شده است. 
فرهور در ادامه از تلاش های شبانه روزی متخصصان نیروگاه که علاوه بر تولید برق پایدار، به مشارکت در مقابله با ویروس کرونا پرداخته اند قدردانی کرد و بیان داشت: وظیفه اصلی این نیروگاه، تولید انرژی الکتریکی پایدار است و در شرایط فعلی مبارزه با ویروس کرونا، این نیروگاه با تولید برق مطمئن، پشتیبان کادر درمانی و بهداشتی بیمارستان ها و مراکز درمانی به عنوان خط مقدم مقابله با این ویروس خواهد بود. 
مدیرعامل نیروگاه بیان داشت تا پایان اقدامات مقابله با این ویروس و اطمینان از عدم شیوع آن، تولید محلول ضدعفونی کننده در نیروگاه، ادامه خواهد داشت.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید