x
شعار سال

بازگشت دوباره واحد 250 مگاواتی شماره 4 نیروگاه به شبکه سراسری تولید برق

دو‌شنبه 15 مهر 1398
بازدید: 259 بار

واحد شماره 4 بخاری نیروگاه شهیدرجایی پس از انجام تعمیرات بازدید دوره ای، دوباره به مدار تولید، بازگشت.

واحد شماره 4 بخاری نیروگاه شهیدرجایی پس از انجام تعمیرات بازدید دوره ای، دوباره به مدار تولید، بازگشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، واحد شماره 4 بخاری با توان تولید نامی 250 مگاوات که طبق جدول زمانبندی به منظور انجام تعمیرات بازدید دوره ای از مدار تولید، خارج شده بود، پس از پایان برنامه تعمیرات، دوباره با شبکه سراسری پارالل شد.

بنا به این گزارش،دمونتاژمکانیکی الکتروموتورCWP، تعمیرات اساسی CWP، رفع نشتی از تیوب های هیتر شماره 5، رفع نشتی از والوهای درین بخار اصلی و تعویض پکینگ و افزودن آن به والوها و کنترل والوهای مسیر فیدواتر، بخشی از فعالیت های مربوط به تعمیرات حوزه مکانیک واحد شماره 4 بخاری بود که به انجام رسید.

 بازدید از ژنراتور و سیستم تحریک، بازدید از ترانس های اصلی و 6/6 کیلوولت، انجام تعمیرات و اجرای تست های مربوطه برروی انواع  بریکرها،همچنین بازدید و سرویس کاری الکتروموتور 6/6 کیلوولت، انجام تعمیرات اساسی الکتروموتور 6/6 کیلوولت با استفاده از ظرفیت های داخلی و انجام تست ها و بازدید های ابزاردقیقی، از فعالیت های شاخص الکتریکی و ابزاردقیقی بود که با موفقیت انجام شد.

گفتنی است تمامی فعالیت های مربوط به این دوره از برنامه های تعمیراتی در این واحد، از سوی متخصصان مکانیک، الکتریک و ابزار دقیق نیروگاه انجام شده است.

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید