x
شعار سال

بازدید معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی از نیروگاه شهید رجایی

یکشنبه 01 دی 1398
بازدید: 351 بار

 

معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی از فرآیند تعمیرات واحد شماره 5 گازی نیروگاه شهید رجایی بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، عبدالرسول پیشاهنگ، معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی، با حضور در نیروگاه، از فرآیند تعمیرات اساسی و RI توربین واحد شماره 5 گازی بازدید کرده و تلاش متخصصان این شرکت را در انجام این برنامه تعمیراتی، قابل تقدیر دانست.

عبدالرسول پیشاهنگ با اشاره به شرایط فعلی، استفاده از ظرفیت های انسانی و موجود در نیروگاه ها را برای پیشبرد اهداف صنعت برق، ضروری معرفی کرد و افزایش بهره وری را لازمه بهبود وضعیت اقتصادی و مالی این صنعت دانست.

معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی در همین رابطه افزود: با توجه به عمر بالای برخی نیروگاه ها، شاهد آن هستیم، در برنامه های تعمیرات سالانه، به طور منظم و براساس ساعت کارکرد واحدهای نیروگاهی، قطعات و تجهیزات اصلی و فرعی این واحدها تعویض و یا بازسازی می شود که این اقدامات با تکیه بر تلاش متخصصان نیروگاه ها، موجب افزایش کارایی و بهره وری در واحدهای تولید برق می شود.

عبدالرسول پیشاهنگ در بخش دیگری از صحبت های خود، از مدیریت نیروگاه شهید رجایی به دلیل توجه به آموزش کارکنان، پیاده سازی مدیریت دارایی فیزیکی، تلاش در جهت بهبود وضعیت کارکنان خود و ...، تشکر نمود و نیروگاه شهید رجایی را یکی از نیروگاه های پیشرو در توجه به مسائل نیروی انسانی معرفی کرد و آن را حاصل تلاش مدیریت و کارکنان نیروگاه دانست.

علی فرهور مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی نیز ضمن تشکر از همراهی ها و پشتیبانی معاون راهبری شرکت برق حرارتی، گزارشی از روند تعمیرات واحدهای سیزده گانه و وضعیت شاخص های تولید، ارائه نمود.

در طی این بازدید، قائم مقام مدیر عامل در نیروگاه سیکل ترکیبی به همراه معاون تعمیرات این نیروگاه، با ارائه نوضیحات لازم، معاون راهبری شرکت برق حرارتی را در جریان روند تعمیرات قرار داده و نکاتی را در خصوص چگونگی انجام تعمیرات اساسی و RI واحد شماره 5 گازی بازگو نمودند.

در بخش دیگر این برنامه، قائم مقام مدیرعامل در نیروگاه بخار، با تشریح فرآیند تعمیرات واحدهای 250 مگاواتی، گزارشی از اجرای این برنامه ها ارائه کرد.

در طول برنامه بازدید، معاونان شرکت، خلاصه ای از اقدامات انجام شده در حوزه فعالیتی خود را طی 9 ماهه ی امسال بازگو نمودند.

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید