x
شعار سال

بازدید دانش آموزان دبیرستان مفید تهران از نیروگاه

پنجشنبه 07 شهریور 1398
بازدید: 53 بار

به گزارش روابط عمومی ، جمعی از دانش آموزان دبیرستان مفید تهران با هدف آشنایی با فرایند تولید برق، از نیروگاه شهید رجایی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی ،جمعی از دانش آموزان دبیرستان مفید تهران با هدف آشنایی با فرایند تولید برق، از نیروگاه شهید رجایی بازدید کردند.

موسی اصلی بیگی مدیر روابط عمومی شرکت، در ابتدا با تشریح ساختار نیروگاه و تعریف عملکرد واحدهای بخاری و سیکل ترکیبی، بازدید کنندگان را با جایگاه این نیروگاه در صنعت تولید برق کشور، آشنا نمود. 
فرآیند سخت تولید برق، موضوع دیگری بود که مدیر روابط عمومی نیروگاه با اشاره به آن، ضرورت رعایت الگوی صحیح مصرف انرژی به ویژه انرژی الکتریکی را برای کمک به صیانت از محیط زیست و منابع کشور به دانش آموزان، یادآور شد.
در ادامه، رییس گروه آموزش به معرفی انواع نیروگاه ها پرداخت و دانش آموزان بازدید کننده را با فرآیند تولید برق در نیروگاه های بخار و سیکل ترکیبی شهید رجایی آشنا ساخت.
دانش آموزان در ادامه برنامه خود، به بازدید از اتاق فرمان و برج های خنک کننده اصلی نیروگاه پرداخته و پاسخ پرسش های خود را در خصوص فرآیند تولید برق در این نیروگاه دریافت نمودند.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR