x
شعار سال

بازدید از ظرفیت ها و امکانات حفاظت فیزیکی حراست نیروگاه

شنبه 07 تیر 1399
بازدید: 461 بار

 
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، عرب نژاد معاون حفاظت فیزیکی حراست وزارت نیرو به همراه توکلی مدیر کل حراست شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی و مرادی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق شهید رجایی، از امکانات و ظرفیت های حفاظت فیزیکی این نیروگاه بازدید کردند. 
در این بازدید، عرب نژاد با حضور در اتاق مانیتورینگ حراست نیروگاه، با اشاره به اهمیت حفاظت فیزیکی برای تامین امنیت، رده امنیتی نیروگاه شهید رجایی را حساس دانست و بر لزوم ارتقای سطح حفاظت فیزیکی در این مجموعه تاکید نمود. 
توکلی، مدیرکل حراست شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی هم با تقدیر از عملکرد مطلوب کارکنان حراست نیروگاه، تاکید داشت، نکات قابل بهبود برای ارتقای سطح امنیت نیروگاه ضرورتی است که همواره باید مورد توجه قرار داشته باشد. 
در ادامه، علی فرهور مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی در تشریح جایگاه این نیروگاه در صنعت تولید برق گفت: نیروگاه شهید رجایی با تولید سالانه حدود 12 میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی، برق مورد نیاز حدود چهار و نیم درصد از مصرف کنندگان را تامین می کند. 
فرهور افزود: این نیروگاه سابقه طولانی بیش از 27 سال تولید انرژی الکتریکی دارد که همواره در طول این سال ها سعی شده است با کسب آمادگی لازم، به ویژه در ماه های گرم سال، خدمت رسان شهروندان عزیز باشیم. 
مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی در ادامه به اهمیت حفاظت فیزیکی در نیروگاه اشاره کرد و بیان داشت: به منظور تامین امنیت نیروگاه، تمام توان خود را برای رفع نیازهای مرتبط با حوزه حفاظت فیزیکی به کار می گیریم تا در این خصوص کمترین دغدغه ای نداشته باشیم. 
در ادامه برنامه، مدیران حراست وزارت نیرو، شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی و مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق شهید رجایی، از ظرفیت ها و امکانات حوزه حفاظت فیزیکی و اتاق های فرمان نیروگاه های بخار و سیکل ترکیبی، بازدید نمودند.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید