x
شعار سال

اهدای کتاب توسط یک همکار

یکشنبه 21 مهر 1398
بازدید: 37 بار

دریک اقدام خیر خواهانه مرتضی زمزمی از کارکنان معاونت مهندسی و برنامه ریزی شرکت، تعداد 120  جلد  کتاب، به کتابخانه عمومی  نیروگاه اهدا نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، اصلی بیگی دبیر شورای فرهنگی شرکت در این خصوص گفت : کتاب های اهدا شده بیشتر، مرجع تاریخی و ادبیات داشته که به منظور بهره مندی و اطلاع کارکنان، لیست کتابهای اهدا شده در کانال اطلاع رسانی شرکت قرار گرفته و در کتابخانه عمومی نیروگاه نیز در دسترس همکاران محترم می باشد .
وی ادامه داد: ترويج سنّت حسنه اهداي كتاب، فرهنگ سازي در اهداي كتاب هاي مفيد و بلا استفاده موجود در منازل و اداره ها جهت استفاده كتابخوانان، غني‌سازي منابع كتابخانه‌ها و ايجاد امكان دسترسي كتابخوانان و علاقه مندان به كتاب ها و منابع خواندني، حرکتی ارزشمند و از اهداف شورای فرهنگی شرکت  می باشد.
مدیر روابط عمومی نیروگاه، در پایان ضمن تشکر از اقدام ارزشمند این همکار گرامی خاطر نشان كرد: همکاران مي توانند در اقدامي ماندگار و خداپسندانه با اهداي كتاب به كتابخانه هاي عمومي در  ارتقاي فرهنگ مطالعه و كتابخواني و غني سازي منابع كتابخانه ها سهيم باشند.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR