x
شعار سال

اقدامات نیروگاه شهید رجایی در مقابله با حادثه سیل اخیر قابل تقدیر است

یکشنبه 21 مهر 1398
بازدید: 252 بار

شریفی فرد، مجری پدافند غیرعامل شرکت مادر تخصصی برق حرارتی در بازدید از نیروگاه شهید رجایی از مدیرعامل و کارکنان نیروگاه برای اقدامات مقابله ای موثر با رخداد سیل اخیر، تشکر نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، شریفی فرد مجری پدافند غیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی که در جلسه ستاد مدیریت بحران و پدافندغیرعامل این شرکت حضور داشت، پس از دریافت گزارش عملکرد نیروگاه شهید رجایی در مقابله با حادثه سیل اخیر، از آمادگی مدیریت و کارکنان آن تقدیر نمود.
در ادامه، شریفی فرد از رودخانه ها، مسیل ها، سیل بندهای پیرامون و دیوار شمالی نیروگاه بازدید کرد و اظهار داشت: تهیه نقشه های دقیق از موقعیت محل و استفاده از این نقشه ها به هنگام بروز حوادث، کمک شایانی در مدیریت صحیح بحران سیل خواهد داشت که ضروری است این اقدام در تمامی نیروگاه ها انجام شود.
مجری پدافند غیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی افزود: لازم است به منظور مدیریت بحران های احتمالی، حوادث پیش از آن را مستند کرده و با تحلیل صحیح و آنالیز اتفاقات قبلی، مسیر پیشگیری و یا مقابله با رخدادهایی راکه ممکن است در آینده اتفاق افتد، هموار کرد.
در ادامه، علی فرهور مدیرعامل نیروگاه، گزارشی از اقدامات مقابله ای با سیل اخیر ارائه نمود و به ایجاد خاکریز در مسیر رودخانه جنب نیروگاه، بررسی وضعیت سیل بند واقع در ضلع شمالی نیروگاه، در زمان وقوع سیل اخیر اشاره کرد که موجب هدایت صحیح آب های جاری گردید.
گفتنی است علاوه بر اقدامات اخیر در مقابله با حادثه سیل در پیرامون نیروگاه، ارسال مواد و اقلام ضروری به میزان 5 تن به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان، اقدام انسان دوستانه ای بود که با مشارکت کارکنان این شرکت انجام شد.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید