x
شعار سال

اجرای ممیزی سیستم های مدیریتی ایزو در نیروگاه

دو‌شنبه 19 اسفند 1398
بازدید: 244 بار

 

 

ممیزی مرحله اول سیستم های مدیریتی مستقر در نیروگاه شهید رجایی به منظور تمدید گواهی نامه های مربوطه، از سوی ممیز شخص سوم انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، مجتبی مشایخی رییس گروه تحقیقات و بهبود بهره وری نیروگاه در توضیح این خبر گفت:  با توجه به سررسید زمان انجام ممیزی سیستم های مدیریتی ایزو که هرساله با حضور ممیزان شخص سوم انجام می شود، مرحله اول آن با بررسی مستندات مربوطه به مدت 2 روز انجام شد.

 به منظور انطباق یابی عملکرد سیستم های مدیریتی مستقر در نیروگاه با استانداردهای مرتبط، الزامات مشتری، مراجع ذی صلاح قانونی و مستندات تدوینی شرکت، ممیزان شخص ثالث در نیروگاه حضور یافته و در مدت 2 روز به بررسی مستندات و و انجام ممیزی پرداختند.

مشایخی در ادامه  افزود: انجام این ممیزی با هدف تمدید و صدورگواهی نامه های مربوط به سیستم های مدیریت یکپارچه«IMS» شرکت، مبتنی بر استانداردهای سیستم مدیریت کیفیتISO9001-2015، سیستم مدیریت زیست محیطیISO14001-2015، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO45001:2018 و سیستم مدیریت انرژی  ISO50001:2018 ، از سوی ممیز شخص ثالث مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است پس از دو روز انجام ممیزی فشرده، اولین مرحله این دوره پایان یافت که پس از بررسی نتایج، در جلسه اختتامیه توصیه هایی برای بهبود، از سوی ممیزان اعلام شد.

 

لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید