x
شعار سال

آیین تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت مادرتخصصی برق حرارتی برگزار شد

پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399
بازدید: 449 بار

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، در آیین تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت مادر تخصصی برق حرارتی که با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد آن شرکت و به همراه مدیران عامل شرکت های تولید و مدیریت تولید برق، به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، محسن طرزطلب، مدیرعامل شرکت برق حرارتی از تلاش های خالصانه «جمال آریایی» معاون سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی، تقدیر کرده و برای وی آرزوی سلامت و بهروزی نمود. 
در این مراسم، «اسکندری» به عنوان معاون منابع انسانی شرکت مادرتخصصی برق حرارتی معرفی و با اهدای لوح سپاس،  از زحمات جمال آریایی به پاس سال ها تلاش در صنعت برق کشور قدردانی شد. 
پس از اهدای لوح تقدیر و ارائه سخنانی از سوی مدیران ارشد شرکت مادر تخصصی برق حرارتی پیرامون خدمات ارزنده جمال آریایی، «علی فرهور» مدیر عامل نیروگاه شهید رجایی به عنوان نماینده شرکت های مدیریت تولید برق کشور، در تجلیل از ویژگی ها و تلاش های آریایی در حوزه انسانی صنعت برق گفت: با تاسیس شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی و حضور آقای آریایی در راس حوزه منابع انسانی آن، با ایشان ملاقات حضوری داشتم که در این دیدارها، بر این باور شدم که ایشان دارای ویژگی هایی بود که لازمه یک مدیر مدبر برای حضور در یک شرکت بزرگ و تازه تاسیس است. 
فرهور افزود: باور به تغییرات، مبنای اندیشه پویای آقای آریایی است که در این خصوص، ایشان به صراحت، نگرش های خود را بیان می نمود. ضمن آن که نظرات خود را متواضعانه و با آرامش مثال زدنی و بدون هیچ پیچیدگی در رفتار و عمل، بیان می داشت که به دلیل دارا بودن همین ویژگی های اخلاقی و حرفه ای، از ایشان سپاس گزاری می کنم. 
فرهور در ادامه به عنوان نمایند شرکت های مدیریت تولید برق، به اسکندری، معاون جدید توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت برق حرارتی تبریک گفت و برای ایشان آرزوی بهروزی و موفقیت نمود.
لطفا نظرات خود را در مورد این خبر با ما درمیان بگذارید