x
شعار سال

Search by: June 2021

Tuesday 29 June 2021

فرآیند تولید انرژی الکتریکی در نیروگاه شهید رجایی از سوی گزارشگر سیمای قزوین به تصویر کشیده شد....

    Continue ...

    Monday 28 June 2021

    ❇️ بویلر فید پمپ بویلر شماره 2 سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی، از سوی متخصصان این شرکت، مورد تعمیرات قرار گرفت....

      Continue ...

      Saturday 26 June 2021

      نیروگاه شهید رجایی قزوین با تولید بیش از سه میلیارد کیلووات ساعت انرژی خالص درسه ماهه امسال، هفت و نیم درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد تولید داشته است....

        Continue ...

        Thursday 24 June 2021

        نیروگاه شهید رجایی در سومین ماه سال جاری با  تولید بیش از یک میلیارد و دویست میلیون کیلووات ساعت انرژی، نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10درصد رشد داشته است....

          Continue ...

          Wednesday 23 June 2021

          چرخ دنده های گیربکس واحد های گازی GE-F9 ، با استفاده از توانمندی متخصصان داخلی، در نیروگاه شهید رجایی، طراحی و ساخته شد....

            Continue ...

            Monday 21 June 2021

            4 درصد از برق مورد نیاز کشور با بهره برداری از ظرفیت 13 واحد بخاری و سیکل ترکیبی نیروگاه شهید رجایی قزوین تولید می شود....

              Continue ...

              Sunday 20 June 2021

              در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مدیریت و کارکنان نیروگاه شهید رجایی، آرای خود را به صندوق سیار اخذ رای شماره 59  واریز کردند....

                Continue ...

                Thursday 17 June 2021

                متخصصان نیروگاه شهید رجایی، باتری های DC واحد شماره 3 گازی سیکل ترکیبی را تعویض نمودند....

                  Continue ...

                  Tuesday 15 June 2021

                  سیستم آب آشامیدنی نیروگاه بخار شهید رجایی به طور کامل اصلاح و بروزرسانی می شود....

                    Continue ...

                    Sunday 13 June 2021

                    شاخص آمادگی تولید نیروگاه شهیدرجایی در بهار امسال، نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان 10 درصد رشد داشته است....

                      Continue ...