x
شعار سال

🟡 ساخت هدر بویلرهای نیروگاه سیکل ترکیبی

Wednesday, March 3, 2021
بازدید: 1066 بار

❇️ متخصصان نیروگاه شهید رجایی برای اولین بار در شرکت، موفق به ساخت هدرهای ورودی و خروجی سیال در بویلر واحدهای سیکل ترکیبی شدند. ❇️
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، محمد فلاح کارشناس مسئول کارگاه نیروگاه بخار در تشریح اقدامات انجام شده در کارگاه این نیروگاه گفت: هدرهای ورودی و خروجی مربوط به بویلر شماره 2 نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی با تکیه بر ظرفیت های داخلی و بهره گیری از تجربه و دانش متخصصان این نیروگاه ساخته و در این بویلر نصب شد.
❇️ محمد فلاح افزود: در ساخت هدرها، برش کاری و سایز کردن لوله های 6 متری، گام نخست بود که در ادامه، با انجام اندازه گیری دقیق و خط کشی، لوله های برش خورده، آماده سوراخ کاری شد.
✴️ وی ادامه داد: پس از اجرای عملیات سمبه زنی، برای ساخت هریک از هدرها در مجموع 240 بار مته زنی گردید که در نهایت تعداد 60 سوراخ بر روی لوله ها ایجاد شد.
❇️ فلاح بیان داشت: در حال حاضر سه هدر ساخته و تحویل واحد شده و 3 هدر دیگر هم در دست ساخت است که پس از تکمیل و ساخت آن، در واحد نصب خواهد شد.
✴️ تمامی عملیات برش کاری، مته زنی و سوراخ کاری از سوی متخصصان این نیروگاه در کارگاه بخار انجام شد که این اقدام موجب کاهش هزینه های جاری در تعمیرات می شود.
لطفا نظرات خود را در مورد این News با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR