x
شعار سال

واحد شماره 6 گازی نیروگاه شهید رجایی در دست تعمیرات قرار گرفت.

Monday, February 8, 2021
بازدید: 739 بار

در ادامه تعمیرات واحدهای نیروگاه شهیدرجایی، واحد شماره 6 گازی این نیروگاه برای انجام تعمیرات بازدید محفظه احتراق و تعویض نازل از مدار تولید خارج شد.
✍🏻به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، بهمن غنوی معاون تعمیرات و نگهداری نیروگاه در این باره گفت: به منظور کسب آمادگی تولید برق در واحدهای سیزده گانه و در ادامه فعالیت های تعمیراتی این واحدها، واحد شماره 6 گازی با توان نامی 123 مگاوات برای انجام تعمیرات بازدید محفظه احتراق و تعویض نازل، از مدار تولید، خارج شد.
✳️غنوی با اشاره به فعالیت های این دوره از تعمیرات افزود: بازدید از مسیر گاز داغ و تعویض نازل ، تعویض لاینر و ترانزیشن ها، تعویض دیگر قطعات مسیر گاز داغ، همچنین بازدید از تجهیزات اکسسوری، بازدید از ژنراتور و بازدید از تجهزات جانبی بویلر به همراه انجام تست های الکتریکی ژنراتور، انجام تست ها و تنظیمات ابزار دقیقی، از مهم ترین اقداماتی است که در مدت خروج این واحد، از سوی کارکنان تعمیرات مکانیک، الکتریک و ابزار دقیق نیروگاه سیکل ترکیبی انجام خواهد شد.
❇️فعالیت های تعمیرات واحدهای سیزده گانه نیروگاه شهید رجایی که از اواخر شهریور امسال آغاز شده است تا پایان اردیبهشت سال آینده ادامه خواهد داشت.
لطفا نظرات خود را در مورد این News با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR