x
شعار سال

واحد شماره 1 بخاری سیکل ترکیبی شهید رجایی دوباره به شبکه سراسری پیوست

Thursday, December 24, 2020
بازدید: 761 بار

ه گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی، بهمن غنوی معاون تعمیرات و نگهداری نیروگاه سیکل ترکیبی از اتصال دوباره واحد شماره یک بخاری این نیروگاه به مدار تولید برق خبر داد و گفت: این واحد با هدف انجام تعمیرات بازدید دوره ای از مدار تولید خارج شده بود که با پایان این فعالیت ها، دوباره به شبکه سراسری متصل شد.
❇️غنوی افزود: بازدید از ژنراتور و تجهیزات آن، بازدید از ترانسفورماتور اصلی و بریکرهای 6/6 کیلوولت، بازدید از تجهیزات توربین، رفع نشتی از والوهای اصلی توربین، همچنین بازدید از تجهیزات هیدرولیک و روغن کاری توربین، بازدید از CWP، والوهای موتوری و ... به همراه بازدید از باتری ها، شارژرها و انجام فعالیت های ابزاردقیقی، از اقدامات اساسی این دوره از فعالیت های تعمیراتی در این واحد بود که تمامی آن از سوی متخصصان تعمیرات حوزه های 3 گانه مکانیک، الکتریک و ابزاردقیق نیروگاه سیکل ترکیبی به انجام رسید.
❇️تعمیرات واحدهای سیزده گانه هر ساله با انجام 17 برنامه تعمیراتی از اواخر شهریور آغاز و تا پایان اردیبهشت سال آینده ادامه می یابد تا با انجام آن، نیروگاه شهید رجایی، آماده تولید برق پایدار باشد.
لطفا نظرات خود را در مورد این News با ما درمیان بگذارید
PAM-CAPTCHA-GENERATOR